Wpis z mikrobloga

#ekstraklasa #wislakrakow #mecz #gorzkiezale #oswiadczenie #gornikzabrze Że tak zapytam. Po c--j ten VAR? K---a kpina! Jeszcze większe wały robią niż przedtem. I nic że Wisła przegrała, wszystkiego nie wygra, ale naprawdę liczyłem że powtórki video rozwiążą problem oszustw, pomyłek itd. Ostatnio znajdują jakiś wyblok czy coś i nie uznają bramki(Cracovii chyba), a dziś ewidentny karny po faulu na Brożku i nic. K---a 3 debili siedzi w wozie za miliony i k---a nie widzą tego co widzi każdy widz po jednej powtórce. J----y skandal. I jeszcze przepis jak mimo VAR w-----ć zawodnika z boiska. Dać mu dwie niesłuszne żółte (bo tylko przy czerwonej VAR wkracza). Jestem strasznie w-------y. I gratulacje dla Górnika bo mimo młodego składu gracie bardzo dobrze, a atmosfera u was na stadionie jest najlepsza w ekstraklasie.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@toporek1234: Nie, o użyciu systemu VAR decyduje sędzia. Marciniak zawalił.

@PuchatyKuba: Zgadzam się. Powiem więcej - tym bardziej gratuluję skuteczności bo z przebiegu spotkania Wisła nie była słabszym przeciwnikiem. Dobry mecz.
W całym zamieszaniu nie chodzi o karny (bo to jeszcze nie gol). Chodzi bardziej o fakt, że po co wprowadzamy system VAR i ekstraklasa buli grube pieniądze by był na tym meczu, skoro sędzia międzynarodowy boi się
  • Odpowiedz
wina lezy po stronie sedziego w wozie, to on powinien dac znac glownemu


@wojciech-wwww: No ale na tym polega VAR. To nie sędzia główny pyta czy wszystko było ok(chociaż może) tylko te tępe chuje na wozie w razie takiej sytuacji informują głównego. Wolę już mecze bez VAR serio.
  • Odpowiedz
@proba1: ty p--------z. Jak jakis mecz konczy sie 1:0 a druzyna miala jeden strzal, jedna bramke a tylko sie bronila, dostajac 5 slupkow, to byli lepsi? No nie.
Dziekuje, dobranoc
  • Odpowiedz
przecież tam Gil siedział, to na co liczycie?


@demoos: Ja liczę że za jakiś czas przy tak ewidentnych błędach (chociaż sympatyczny pan sławek powie że dobra decyzja) ci ludzi będą płacić odszkodowania klubom (no dobra nich chociaż ich zawieszają na kilka spotkań)
  • Odpowiedz