Wpis z mikrobloga

50 butelek wódki, 60 butelek piwa, 94 małe butelki coli i spirte + 6 dużych butelek coli i sprite. Dojdzie jeszcze 30 butelek wina i dwie butelki miodu pitnego, żeby ładnie komponowały się z whisky jak ktoś nie będzie chciał czystej. 57 gości.. chyba nie powinno braknąć ( ͡º ͜ʖ͡º) Trzeba będzie jakieś rozdajo zrobić na flaszeczkę co by pomyślność na nowej drodze życia była ;)
#oswiadczenie #wesele #chwalesie
Elessar - 50 butelek wódki, 60 butelek piwa, 94 małe butelki coli i spirte + 6 dużych...

źródło: comment_wgzKFzkEn6yNDhKMC89Os88xpN4zEvFp.jpg

Pobierz
  • 38
@Dolan: wina jeszcze nie kupiłem, ale kupię choć raczej nie te 30 butelek o których wspomniałem- raczej koło 15. A co do cydru.. proszę Cię mireczku, "co ja pedau jestem?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@#!$%@?
@marsellus na ostatnich 3 weselach u wspolnych dobrych znajomych byl Baczuś. Przydatne sa extra takie plastikowe lejki wkladane w szyjke bo brak dozownika daje o sobie znac :) ale cena 29 za polowke a 20 za inna pospolita wode robi niektorym roznice
@Elessar: Życzę Ci wszystkiego dobrego i żebyście trwali jak najdłużej razem w zdrowiu jak i w szczęściu.

Ja jednak mam tak popier.......rodzinkę, że......nie ważne - teraz się z tego cieszę. Napewno wesela nie zrobię - może max 5 osób w jakiejś restauracji - rodzice? Ale jacy rodzice jak Mamy już nie ma i młoda moja też już Mame pochowała.....tak tak zmarła na to co wszyscy. Generalnie w mojej rodzinie ten co