Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem jak ogarnąć koleżankę. Znamy się już od jakiegoś czasu, często widujemy się w gronie wspólnych znajomych. Już kilka razy próbowałem podchodzić do tematu, ale z tej koleżanki jest taka cnotka niewydymka i skończyło się jedynie na całowaniu i macaniu. Z tego co wiem to tylko raz miała chłopaka i gdy ją zostawił mocno ją to zraniło, wpadła w dość poważna depresje itp. To było już parę lat temu a od tej pory z nikim nie była. Jestem dość mocno przekonany, że nie była bolcowana. Od tamtej pory miała wielu adoratorów, ale żaden nic nie wskórał. Ma też bliskiego kolegę z którym spędza sporo czasu, ale znając go to nawet jak by mu się wypięła to biedaczek nie wiedziałby co robić xd.
Już nie raz proponowałem jej wspólne wyjście, ale tylko raz się zgodziła. Skończyło się tylko całowaniem. Potem już spotykaliśmy się głownie w gronie znajomych. Chyba się domyśla, że chce ją wyruchać.
Przez dwa miesiące sporo ze sobą pisaliśmy, ale potem mi się znudziło. Nie wiem czy znowu się za to zabierać i jak do tego podejść. Obecnie pracuje w innym mieście na drugim końcu polski, wraca we wrześniu.
Ja 26l ona 24l, kolega-stulej 30l, ale nim bym się nie przejmował xd.
Jakieś porady?
#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #seks #stulejacontent #tfwnogf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 47
@AnonimoweMirkoWyznania:

, ale z tej koleżanki jest taka cnotka niewydymka i skończyło się jedynie na całowaniu i macaniu. Z tego co wiem to tylko raz miała chłopaka i gdy ją zostawił mocno ją to zraniło, wpadła w dość poważna depresje itp.


Ty chory #!$%@?. Wiesz, że dziewczyna miała taką sytuację, miała depresję i chcesz się nią zabawić jak jakąś lalką i rzucić w kąt? Druga sprawa nie wtrącaj się w jej
Mam problem jak ogarnąć koleżankę.


@AnonimoweMirkoWyznania: Znaczy jak poderwać? Czy...

Już kilka razy próbowałem podchodzić do tematu, ale z tej koleżanki jest taka cnotka niewydymka i skończyło się jedynie na całowaniu i macaniu.


@AnonimoweMirkoWyznania: "Podchodzić do tematu" czyli pytasz jak się z nią przespać? Ja Ci odpowiem na to pytanie ale najpierw zwrócę uwagę na to:

Ja 26l ona 24l, kolega-stulej 30l, ale nim bym się nie przejmował xd.

Jakieś