Wpis z mikrobloga

Oezu, dlaczego ja sobie to zrobiłem... z nudów odpaliłem sobie materiał Gargamela o polskich praksterach i moja bańka rzeczywistości, w której sobie wesoło egzystowałem, bańka w której o istnieniu zjawiska sceny rodzimych "kawalarzy" (poza tym bardziej medialnym jak Wardęga) raczej nie bardzo wiedziałem, a może raczej próbowałem wyprzeć myśl, że coś takiego istnieje - no więc tą bańkę sobie brutalnie przebiłem. Jak można być takim pajacem, żeby sobie stroić "he he" żarty z ludzi polegające na zastraszaniu ich, czy udawaniu, że niszczy się im ich mienie. Na to powinien być paragraf i takie grzywny, żeby im się odechciało zawracać dupę przypadkowym przechodniom.

I nie wiem co gorsze, że takie kanały istnieją, czy to, że jest na tego typu materiały popyt...

#polskiyoutube #youtube
jaqqu7 - Oezu, dlaczego ja sobie to zrobiłem... z nudów odpaliłem sobie materiał Garg...
  • 33
@Wons1k:
wiem jednak dużo ludzi uważa że po prostu speniał i przyklaskiwało wardędze na jego live mimo że frędzel #!$%@?ł takie kocopoły, że aż sie rzygać chciało. gargamel orał go jak chciał a ludzie i tak stawali murem za wardęgą tak samo jak scena youtuba gdzie każdy sie liże po jajkach