Wpis z mikrobloga

@zirytowana_plaszczka: Wiesz co ,czytam te komentarze neuropy i w ogóle nie wiem o co chodzi?Zawetował --źle nie zawetowałby bydlak,antydemokrata. Może jak zamkniecie wszystkich PiSowców w obozach to będzie dobra zmiana(mi to akurat wisi) i wtedy będziecie szczęśliwi? Mam ponad lvl 40 ale takiego braku logiki i nienawiści dawno nie widziałem. Nawet Kaczory tak nie pluły. Nie widzicie podobieństwa do nich? Lusterka nie macie? Ech ...wracaj stary wypoku...
Zawetował --źle


Nikt przecież nie mówi że to źle, naucz się czytać ze zrozumieniem i dopiero komentuj.

zamkniecie

będziecie

Nie widzicie


Ja to jestem ja a nie żadny "wy" lub "neuropa" Może i masz te 40 lat ale rozumu to Ci za dużo nie przybyło. Reszty nawet nie zamierzam komentować bo są to jedynie Twoje projekcje.

@Puter:
@zirytowana_plaszczka: Napisałem ogólnie bo piszesz jak reszta , a naprawdę jak to czytam, mam dosyć.Twój komentarz był następny który zirytował.Wszyscy z #neuropa dobrze się znacie ,może aż za ,więc przypadkiem wypadło na ciebie. Nic osobistego, chodzi o pewną zasadę.Jeśli nie masz iloczynu- zrozumiesz
@Puter: Wiedz w takim razie że nie miałem zamiaru nabijać się z Dudy (sądzę że inni z tzw. #neuropa też nie), śmieję się tylko z dzisiejszej pisowskiej narracji według której wszystko było zaplanowane i skończyło się tak jak powinno. Nie jest to też jakaś nienawiść czy coś, ot zwykłe heheszki. Btw, nie wiem też gdzie Ty widzisz plucie, no ale ok, może jakimś cudem można to tak odebrać, nie wiem.
Spoko, ale jak tak dalej będzie na wypoku a sam widzisz jak to wygląda (bordo w końcu) to z portalu z fajnymi rzeczami robi się jakaś platforma polityczna. W piątek wyjeżdżam w Karpaty i jak się nie zmieni nic jak wrócę pozostanie #usunkonto bo naprawdę poza kłótniami praktycznie nie ma nic.Szkoda.Powiedz ,że nie zmienił się wypok, a ja tylko bredzę @zirytowana_plaszczka
@Adam_Wolf: Imho Jarek chciał przejąć trybunał, ale widział, że ludzie za bardzo się buntują i kazał Dudzie zawetować, bo by ich zlinczowano. Dobry Dudeł to raczej efekt uboczny kapitulacji. Jak już mieli dać sobie spokój to z minimalną korzyścią.