Wpis z mikrobloga

Mam znajomych xd - Właściwie to mam koleżankę którą znam od dziecka i znam jej chłopaka który w sumie został moim kolegom. Ja czasami tego nie rozumiem bardziej niż oni.
Jak można być w związku, kłócić się o każde gówno awantura. Dochodzi do takich absurdów że ja czasami w to nie wierzę.
Śpie sobie smacznie środek nocy, przychodzi ten różowy pasek puka mi w okno, wychodze do niej - Co jest? Chłopak ze mną zerwał xD
Ja myśląć tak logicznie po #!$%@? mi w środku nocy przychodzi i mi to oświadcza xd.
Zapraszam loche do siebie bo mam alko na chacie, a że dawo nie było bolcowane xD.
Ta siedzi bardziej #!$%@? niż smutna, #!$%@? na tego swojego byłego.
Odpowiednio podchmielona w końcu zaczyna brać się do rzeczy xD. Lądujemy razem w łózku, już prawie wystrzeliłem swoją rakietę Balistyczną w jej tarczę anty rakietową a ona nagle z tekstem że w sumie go kocha, ubrała się i wyszła z płaczem.
Następnego dnia się pogodzili a mnie wieczorem zaprosili na piwo xD.
Dziwnie się słuchało ziomka jak się chwalił jaki miał zajebisty seks na przeprosiny xd

PS: Żeby nie było koleżka mi się zwierzał wcześniej że chciał z nią zerwać i jest z nią na siłę.

#logikarozowychpaskow
#zwiazki
#logikaniebieskichpaskow
  • 10
  • Odpowiedz
sam też nie najlepszy poziom prezentuje jak rucha laske swojego kumpla

.

"Chłopak ze mną zerwał "

zwierzał wcześniej że chciał z nią zerwać i jest z nią na siłę.


@Cockatrice: Akurat autorowi nic nie można zarzucić.
  • Odpowiedz