Wpis z mikrobloga

Uważajcie na #niebieskiepaski różowe, jak macie mieszkanie to nigdy nie róbcie go współwłaścicielem swojego mieszkania. Potem jak będzie miał pieroga na boku (a pewnie będzie) i się rozwiedziecie, to bedziecie mu musiały oddac tę połowę mieszkania. Pomimo tego że to Wy je kupiłyście (podczas gdy on przeglądał wypok i grał w jakieś LoLe).

Po prostu bądzcie rozważne w takich kwestiach i nie ufajcie leniom. ;-)

#pdk #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski
  • 105
: ja #!$%@? ale ból dupska XDDDD wykop jak zwykle nienawidzi kobiet,


@sehuniasta: @aldrig: stwierdzenie faktu w żartobliwy i kąśliwy sposób to mizoginia i nienawiść do kobiet?

Ile znacie samotnych kobiet wśród waszych znajomych, które mają swoje mieszkanie?
Ja 2, w tym jedna jest po rozwodzie (po roku małżeństwa) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolegów z własnym mieszkaniem mam mnóstwo.
Ile znacie samotnych kobiet wśród waszych znajomych, które mają swoje mieszkanie?

Ja 2, w tym jedna jest po rozwodzie (po roku małżeństwa) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolegów z własnym mieszkaniem mam mnóstwo.


@silverm: 11 ziomków ma własnie mieszkanie(wiek 23-27lat), tylko 2(i to tych najmłodszych) z nich dostało je w spadku czy coś podobnego.
Ile dziewczyn? 1, która ma bogatych starych XDD
A w sumie znam więcej dziewczyn
Ile jest miliarderek? Tylko kilka, wszystkie odziedziczyły pieniądze po mężu albo ojcu.


@Maltanczyk: Co mają miliarderzy (czyli ekstremum) do ogółu społeczeństwa? Zresztą, znajdź mi człowieka, który został w dzisiejszych czasach miliarderem zaczynając od zera, nie dziedzicząc po rodzicach ani pieniędzy, ani żadnej firmy, ani koneksji i znajomości. Myślisz, że Kulczyk albo Trump zaczynali od zera? Nie rozumiem, dlaczego mielibyśmy czepiać się tylko kobiet. Ja tam widzę raczej taką prawidłowość, że pieniądze