Wpis z mikrobloga

Uważajcie na #niebieskiepaski różowe, jak macie mieszkanie to nigdy nie róbcie go współwłaścicielem swojego mieszkania. Potem jak będzie miał pieroga na boku (a pewnie będzie) i się rozwiedziecie, to bedziecie mu musiały oddac tę połowę mieszkania. Pomimo tego że to Wy je kupiłyście (podczas gdy on przeglądał wypok i grał w jakieś LoLe).

Po prostu bądzcie rozważne w takich kwestiach i nie ufajcie leniom. ;-)

#pdk #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski
  • 105
Xd tylko ze taka sytuacja zdarza sie w 1% przypadków a sytuacja z oryginalnego wpisu z 40 razy częściej


@looklikelance: to poprosze źródło tych zajebistych statystyk, które sumują się do 41% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji polecam rozróżnić i wykluczyć przypadek kiedy mieszkanie zostało kupione PO ślubie ;)
@Inconsistent

nie od dziś wiadomo że są (średnio) mniej inteligentne od mężczyzn


Nie od dziś wiadomo, że nie są mniej inteligentne od mężczyzn, jeżeli chodzi o wartości średnie, za to różni się kurtoza rozkładu.

tak więc zawody wymagające wysokiego współczynnika inteligencji (czyli zawody dobrze płatne) są poza ich zasięgiem.


Już się miałem zająć tym fragmentem...

jedyna możliwość zdobycia mieszkania przez kobietę to praca jako prostytutka (po 12h dziennie, bardzo męczące), rozwód lub
baby nie są na tyle zaradne by mieć własne mieszkanie chyba że stary im kupi


@Bullseye taki wysryw umysłowy ma ponad tysiąc plusów, ja #!$%@? ()

Wiem, że z poziomu piwnicy tego nie widać, ale dobrze zarabiająca kobieta to w dzisiejszych czasach nic niezwykłego.

Wołam też @kavec bo podobny poziom niedorozwoju i zebrał 500 plusów.