Wpis z mikrobloga

@Elszu nie. Też to dostałem. Ten paszport to lista z zwiedzonymi miejscami. Dostaje się pieczątki i jak się zbierze wszystkie 4 to dostaje się jakiś tam kod bonusowy. A ta druga kartka to mapa. Akurat wpadłem do Chester bo mi odwołali dziejsza zmianę w pracy (#!$%@?) a mieszkam niedaleko nawet. Największą miałem radoche jak spotkałem dwójkę ludzi przebranych za pikachu i akurat... Lapalem pikachu xd podszedłem do tej pani i powiedziałem że
Pobierz sprawa - @Elszu nie. Też to dostałem. Ten paszport to lista z zwiedzonymi miejscami. ...
źródło: comment_UqwqJIGsidyhxERBgioi8SjFGs49ND1y.jpg
@sprawa Po zebraniu pieczatek dostaje sie jakis pamiatkowy certyfikat to olalem to, passport styka.Za mapke z odpowiedziami mozna wygrac wlasnego pokestopa (tu chyba ten kod bedzie potrzebny).
BTW tez miales takie lagi?
@Czelsiak zaczepila mnie jakaś babka i mówiła że w ogóle jej net nie działa. Najgorzej chyba mieli użytkownicy o2. Ja mam net w play i cisne w roamingu cały czas bo mam abonament, nie miałem lagow. Tylko niestety mój telefon o dziwo nie wytrzymał takiego natężenia lurow i pokemonow i wyłączal co chwilę mi pokemony.