Wpis z mikrobloga

Mireczki, ledwie zarejestrowaliśmy firmę a już tydzień później dostaliśmy scam na pocztę. Nie wiem co to jest Krajowy Rejestr Sadowny. Nie mam sadu, ani nawet ogródka działkowego a oni mi grożą, że jak nie dostaną 400zł to mi rozwiążą firmę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#januszebiznesu #biznes #finanse
ernststavroblofeld - Mireczki, ledwie zarejestrowaliśmy firmę a już tydzień później d...

źródło: comment_cqMUsK9NGAPVdhVfo98EteRvMRWZMokc.jpg

Pobierz
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ernst_stavro_blofeld: Z doświadczenia wiem, że wielu Januszy prowadzących małe firmy budowlane z dyktanda dla trzecioklasistów by dostało pałę z dwoma minusami, więc nie dziwię się, że istnieją jelenia na których można tak trzepać kasę.
  • Odpowiedz
@ernst_stavro_blofeld to numer rachunku ING. Zadzwoniłem do tego banku i opowiedziałem im ta sytuacje. Powiedzieli ze sprawdza to. Pewnie i tak nie beda mogli nic zrobic. Wydaje mi sie jednak ze jak ktos ma konto w ING to w wychodzących poda im prawdziwe dany wlasciciela konta. Tak przynajmniej jest w WBK.
  • Odpowiedz
Gdy zakładałem firmę 3 miesiące temu to pracownik działu ewidencji przy wydawaniu dokumentów dodawał taką broszurę że KRS jest za free i jak ktoś coś wysyła o kasę to jest to próba wyłudzenia. Czyli organy państwa mają świadomość że takie przeklęty są.
  • Odpowiedz