Wpis z mikrobloga

Pokażcie mi drugą taką YouTube'ową scenę na świecie jaką ma Polska. Mnóstwo wysokiej jakości treści popularnonaukowych (historia, medycyna, biologia, fizyka, informatyka, architektura, kinematografia), świetne materiały publicystyczne na tematy (geo) polityczne, społeczne, growe. Dwa duże show podróżnicze obfitujące w mnóstwo przedziwnych historii. No i oczywiście szeroko pojęta rozrywka.

To co się w tej materii u nas odwala to jest coś absolutnie niesamowitego. Wielowątkowe reality show z mieszkania patologicznej familii z Torunia trwające dobre 3 miesiące w którym widzowie jawnie partycypują to jest ewenement na skalę światową. To co niżarłak-nibęben Boży - Kononowicz wraz z majorem Suchodolskim odwalają na Szkolnej przechodzi ludzkie pojęcie. Ś.P naczelny narcyz i mitoman RP Paulo Riveiro natrzaskał pół tysiąca odcinków talk show o piłce nożnej w których toczył bekę ze wszystkiego i wszystkich, a jednocześnie nie bał się poruszać tematów poważnych. #!$%@? Aleksandra Jabłonowskiego i jego batalie z sektą z Lublina Kowalski & Chojecki to są absolutne perełki. Mizoginistyczno-syjonistyczno-antystulejarsko-lewakofobiczno-islamofobiczny podcast "Co mi daję raka" by Kelthuz jest absolutnie magnifice. Radek z "Kartoflisk" odkrywa dla nas sekrety niższy klas rozgrywkowych piłki nożnej i nie tylko. I wiele, wiele innych...

Z jednej strony mnóstwo wysokiej jakości contentu, z drugiej kapitalna niezobowiązująca rozrywka. NIECH KTOŚ TERAZ COŚ SAPNIE NA POLSKI YOUTUBE <3
#youtube #polskiyoutube #oswiadczenie #niepopularnaopinia #danielmagical #kononowicz #jablonowski
Pobierz
źródło: comment_kSBi9r9sHgahl81IVHAZtpkwzjBUSQBr.jpg
  • 14
Wydaje mi się że za granicą może być podobnie ale po prostu do nas to nie dociera bo w swoim języku to nadają. W Czechach jak byłem to widziałem jakąś książkę o lokalnych youtuberach w księgarni :)
@Dantte: Ale lepiej pod jakim względem? Więcej treści wysokiej jakości? To na pewno. Gość z USA tworzy materiały dla całego świata, Polak dla 5,5 mln korzystających z YT. Mi chodzi o takie oryginalne osobistości jak DM, Konon i Suchy czy tam Jabłon i Chojecki. Chodziło mi właśnie o przykłady tego typu gagatków.