Wpis z mikrobloga

@jilted: Mnie babcia brała do kościoła i do dziś mam wstręt, więc pewnie po ciąganiu dzieciaka po lewackich manifach itp. zostanie w przyszłości sebixem wyklętym.
  • Odpowiedz
najbardziej mnie drażni zabieranie dzieci na demonstracje


@jilted: A co mają z nimi zrobić? W dużych miastach to nie jest jak na wioskach że dziecko podrzucasz rodzicom kiedy chcesz. Opiekunki też od ręki nie znajdziesz, a jak znajdziesz to jest mega droga. Dzieci samych zostawić nie można, więc zabierają je ze sobą i krzywda im się nie dzieje. Jak idą do parków rozrywki, na koncerty czy festyny to też jest
  • Odpowiedz
@1atilla1: Niektóre protesty przypominają pikniki, a inne uliczne burdy. Sądzę, że rodzice swój rozum mają i odpowiedzialnie dobierają miejsce i sposób protestu.
  • Odpowiedz
Każdy ma prawo do własnego zdania :) Nie widzę nic złego w demonstrowaniu z dziećmi.


@donpokemon: Demonstrowanie z dziećmi vs demonstrowanie dziećmi.
Różnica imo.
  • Odpowiedz
@donpokemon ja #!$%@?.... Zabieranie dzieci na wojenki polityczne jest spoko xD i jeszcze to porownanie do marketów i kosciola i #!$%@? zeby sie uczyly od malego xD nie pamietam juz kto to pisal ale jeslo niechcacy oberwales rykoszetem to sorki. Takie dziecko jak to młodsze nie wie dobrze pewnie jak dupe wytrzec a Ty mowisz o nauce praw obywatelskich xD takiemu dziecku trzeba najpierw wytlumaczyc czym jest polityka, konstytucja itd. Oczywoscie
  • Odpowiedz
@MangoZjem z tymi dobrymi wartościami to zależy od proboszcza, ale często jest na plus, byłem w trzech różnych parafiach do bierzmowania, tak przez dłuższy czas i raczej poziom jest wyższy niż na demonstracjach ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie liczę kościołów w których byłem tylko raz, bo to za krótko, żeby wyciągnąć wnioski.

Osobiście jakbym był dzieckiem, to raczej bym nie chciał iść na takie coś. Pomijając politykę,
  • Odpowiedz
@NiesfornyBorsuk: Uważam, że niezależnie od religii, dzieciom nie powinna być narzucania wiara. Spójrz chociażby na różne zakątki świata - ludzie wierzą głównie w te religie, które są tam popularne. Tak zostają wychowani i tak w pewnym sensie indoktrynowani. Uważam, że po osiągnięciu pewnego wieku dzieciom powinno się przedstawiać temat religii nie tylko przez pryzmat jednej, ale wielu religii. Niech samo zadecyduje w co wierzy, o ile w ogóle wierzy. Poza
  • Odpowiedz