Wpis z mikrobloga

  • 2
@ninetyeight przed era Mikrobloga byl czyms w rodzaju stronki z linkami do roznych ciekawostek. Smieszny obrazek tez sie trafil, ale sporadycznie. Nie bylo 4konserw, nie bylo neuropy, potem wprowadzili mirko i wszystko pieprznelo.
  • Odpowiedz
@ninetyeight: no niestety jeśli chcesz się odizolować to trzeba więcej poblokować jak 4konserwy itp, itd Da się dosyć mocno odfiltorwać. Niestety przez tych co nie tagują lub tagują niepoprawnie to zawsze coś zostanie.
Z drugiej strony tag polityka ma najwięcej obzerwujących (chyba), więc odgórne jakieś blokady na takie tematy są raczej nie na rękę administracji.
  • Odpowiedz
@AlvarezCasarez: Masz rację, że ten tag nie ma najwięcej obserwujących. Napisałem chyba bo sprawdziłem tylko tag polityka. W każdym razie jak wchodzę na tag polityka to jest napisane 2k obserwujących (daniel 3k), coś ta liczba 259 jest jakaś dziwna.
Z resztą jak wejdziesz w popularne tagi z 30 dni to mamy: danielmagical (51k) gownowpis (7k) heheszki (6k) polityka (5k) polska (4k) trump (4k) ciekawostki (3k) muzyka (3k) 4konserwy (3k) pytanie
  • Odpowiedz
@Qiudo @ninetyeight No i bardzo dobrze, bo do tego tagi służą. Do selekcji tego co ktoś chce sobie oglądać. Jak się komuś nie chce 2 razy kliknąć i dać choć jednego z tych tagów na czarno, i jeszcze jojczy na mirko jakie to on szambo widzi i mu się to nie podoba to nawet mi go nie żal.
  • Odpowiedz