Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem czy ja nie nadążam za współczesną obyczajowością czy może moja różowa jest zbyt wyzwolona. Czy kobiecie lvl26 będącej w poważnym związku (mieszkanie razem, planowane zaręczyny) wypada pójść na tzw. babski wieczór na dyskotekę i nie wrócić do domu? Tzn. nocowanie u koleżanki i bynajmniej to nie jest inne miasto... ja nie wiem, u mnie w rodzinie nie zdarzyło się żeby moja mama poszła gdzieś w tango z koleżankami i nie wróciła na noc... ja też jak pójdę z kumplami na piwko to choćby skały srały zawsze nocowałem w domu a nie wracałem o 14.00 jakby nigdy nic. Tu nawet nie chodzi o #zdrada ale wydaje mi się że w pewnym wieku, zwłaszcza będąc w poważnym związku trzeba jakoś się zachowywać, ciężko mi jest wyobrazić sytuację że ja siedzę z dzieckiem a moja żona wraca z baletów o 14.00, zajebisty przykład dla dziecka.

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Czy wypada żeby różowa nie wracała na noc do domu?

  • Wypada 38.0% (324)
  • Nie wypada 62.0% (529)

Oddanych głosów: 853

  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania Ja pitolę, serio bym nie wytrzymała z takim facetem.
A nie imprezuję po klubach w zasadzie wcale.
Ale jak by mi wyjechał, że nie wypada w wieku 2x lat wracać raz na ruski rok z imprezy od koleżanki rano to bym śmiechem zabiła.
Dla mnie to jednak dość normalne, że wolała wrócić do domu z koleżanką i przez miasto wracać rano, a nie się po nocy tłuc. Pewnie miały jakiś
  • Odpowiedz
Wyniki ankiety potwierdzają, że większość użytkowników to wieczni #tfwnogf albo osoby z niskim poczuciem własnej wartości. W dobrych związkach ludzie sobie ufają i czasem spędzają osobno, bez strachu, że druga osoba coś zmaluje. Albo że coś wypada albo nie wypada, serio? xD


@choochoomotherfucker: Bo myślą, że jak zamkną kogoś w domu to nie dadzą mu okazji do zdrady xD Właśnie taki luz pas pokazuje kto jaki jest i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Podawanie Twojej mamy jako przykład to raczej słaby przykład. Nie pamiętasz żeby ona tak wychodziła bo miała dzieci i obowiązki z nimi związane, a Twoj różowy również zdaje sobie sprawę z tego, że za kilka lat nie bedzie miała już tak duzo okazji na babskie wypady, teraz ma na to czas więc z tego korzysta. Pytanie się ludzi na forach raczej nie pomoże, musisz to z nią przedyskutować, a
  • Odpowiedz