Wpis z mikrobloga

Takze tego... chyba nie musze nic wiecej dodawac, chociaz szkoda mi troche tej dziewczyny. Po wyslaniu swojej wiadomosci zablokowala mnie, wiec dalszego ciągu nie będzie :)

#logikarozowychpaskow #zwiazki

_________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
MangoZjem - Takze tego... chyba nie musze nic wiecej dodawac, chociaz szkoda mi troch...

źródło: comment_ZOzTyjUoFnJSTwC0r0jWnmsX6VDQWfc1.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MangoZjem: Zawsze mozesz jeszcze wybrac by sie na wallu w ogole nie pokazywał, wrzucic do grupy z "restricted access" i wtedy masz spokoj. Choc niestety nie działa to na kompie na liste aktywnych na czacie - była nadal widze dostepna wysoko na tej liscie, bo tony wiadomosci przewalone kiedys na messengerze..Ale tak to sie nie pojawia ;)
  • Odpowiedz
Tak się zastanawiam, czy popularność tych bait'owych wpisów bierze się z tego samego efektu co popularność paradokumentów ? Zauważył ktoś, że jedną, swoją wiadomość napisała z polskimi znakami, a drugą kompletnie bez polskich znaków ? Jeszcze ta zazdrosna koleżanka mojego misia. Ja p------e 2/10 bo odpisałem.
  • Odpowiedz
@Ostatni_Piwniczanin: @MadIen: zawsze jak się trafi coś i chrumknę pod nosem nieco z wpisu @MangoZjem to na wątek wbijają wykopowicze którzy prawilnie przypomną mi, że sieje zarzutki jak owies.
Zasadniczo to jestem wdzięczny (bo zapominam mimo notatki), ale z drugiej to trochę psujecie zabawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MangoZjem: dałaś jej do myślenia, będzie ją to gryzło i za jakiś czas Misiu się odezwie do ciebie z pretensjami co jej naopowiadałaś i że chciałaś się zemścić na nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz