Wpis z mikrobloga

@AvantaR: aaa to sorki. no wiec to niemozliwe bo po pierwsze zamykam juz ten rozdzial i sie nie mieszam. napisalam jej a co z tym zrobi to jej sprawa. a po drugie po rozstaniu usunelam wszystko co mnie z nim laczylo czyli smsy, wiadomosci, zdjecia itd :)
  • Odpowiedz
@MangoZjem: za rok, poltora napisze placzliwa wiadomość do ciebie o tym jak jej Misiu jednak okazał się zjebem, ze mialas racje i powinnas byla ja ostrzec i swiat jest taki zly
Zdrada jest we lbie
  • Odpowiedz
@RezuNN: kolejny dzielny detektyw xD kazdy znajomy po dodaniu do znajomych z automatu staje sie obserwowanym, ja tego nie ustawiam. ale spokojnie juz go "odobserwowalam" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Gdybyś tak bardzo chciała zapomnieć, to już dawno nie byłoby go w znajomych.

Tylko czekasz, by mu namieszać w życiu i do niego wrócić. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Dziewczyno, to tylko facebook. Jeśli się tym przejmujesz, to jesteś rozwinięta socjalnie jak 15 latka w gimnazjum.
Sam usunąłem z 500 "znajomych" ostatnio, bo to byli ludzie, których poznałem na imprezie, zamieniliśmy kilka zdań potem i tyle. Zostało ze 130, z którymi utrzymuję kontakt jako tako.

Poważnie mówię, że zachowujesz się jak nastolatka z gimnazjum. Zerwał to zerwał. Nie będzie żadnego powrotu, a mając go w znajomych będziesz się dołować,
  • Odpowiedz