Wpis z mikrobloga

Takze tego... chyba nie musze nic wiecej dodawac, chociaz szkoda mi troche tej dziewczyny. Po wyslaniu swojej wiadomosci zablokowala mnie, wiec dalszego ciągu nie będzie :)

#logikarozowychpaskow #zwiazki

_________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
MangoZjem - Takze tego... chyba nie musze nic wiecej dodawac, chociaz szkoda mi troch...

źródło: comment_ZOzTyjUoFnJSTwC0r0jWnmsX6VDQWfc1.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie mogę zrozumieć tego trendu, wszechobecnego tutaj niestety, że ludzie nie potrafią żyć swoim życiem tylko uwielbiają się wpieprzac w życie innych.

@MangoZjem: rozumiem, że i tak nie chcesz być z tym człowiekiem to po cholerę wypisujesz do jego dziewczyny (nie stalkuje tak po prostu wyszło). Ex niestety popełnił błędy i nie zablokował Cie na fb.

Zanim coś zrobisz zastanów się nad wartością oczekiwaną Twojego działania - z tego wypisywania do nowej GF masz tylko negatywy:
- do rozsądku jej
  • Odpowiedz
@MangoZjem a ja #!$%@? ex z Fejsa bo po #!$%@? tam ma być. Nie zamierzam się z nią kontaktować więc nic dziecinnego w tym nie widzę. Jeśli ktoś odchodzi z naszego życia to trzeba po nim spuscic wodę w kiblu i już
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Nie wierze, że dalej nie zostałeś zidentyfikowany przez mirków jako regularny wędkarz. Ale i tak skończysz jak synbozy. Pogardzany, nieskuteczny w swoich #!$%@? zarzutkach, usuniesz w końcu konto.
  • Odpowiedz
Serio dajesz #!$%@? o obecną pannę swojego eks?

xDDDDDDDDDDDDD


@Lux_Aeterna: Pomijając, że to pewnie zarzutka, to przedstawiasz jakiś wyjątkowo dziwny sposób myślenia. Pozwól, że to zobrazuję.

Powiedzmy że zamiast oszustwa o którym mowa, chodziło o rzecz znacznie mniej poważną, np. X ukradł Z 100zł. Powiedzmy także, że wiesz o tej kradzieży i możesz o niej napisać Z. Rozumiem że nie piszesz, bo "nie
  • Odpowiedz
@krzyzakp: na facebooku możesz wyłączyć czat dla danej osoby. Znika ona wtedy z tej listy bocznej itp. ale nadal można z nią pisać i ona też może się z nami kontaktować jeśli wyszukasz ją w messengerze albo na bocznej liście (ale chyba jako zwykłą wiadomość, nie wiem jak to jest teraz po zmianach). Nie jest to ani blokowanie w messengerze ani z facebooku, a jedynie wywalenie tej osoby z czatu
  • Odpowiedz