Wpis z mikrobloga

Która Mirabelka umówi się z mirkiem w perspektywie pójścia na wesele?

Nigdy nie byłem bordo, ani zielonką ;) Zdecydowanie bliżej mi do normika niż piwniczaka.
Mizoginia jest mi obca, wręcz przeciwnie - zostałem wychowany w przekonaniu, że kobiety należy traktować z szacunkiem, wobec tego, gdy tylko trafię na tą bliską memu sercu, to będę rysować mym poczuciem humoru uśmiech na jej twarzy, docenię jej walory komplementami, które będą rozpływały jej serce, a także zniewolę ją moim czułym dotykiem...

O mnie: Wzrost 1,7m (ostatnio fikołki robiłem w podstawówce ;)). Sylwetka usportowiona. Z twarzy - nie straszę ;P (6/10), 25 l. Jestem raczej tym co słucha, aczkolwiek nie milczę jak głaz. Mistrzem dancingu nie jestem, jednakże zatańczyć trochę umiem i parkietu się nie boję. Nie palę, acz toleruję.

Jeżeli zatem pragniesz poczuć się doceniona, chcesz bym połechtał Twoje ego, a jednocześnie pragniesz spotkać faceta, z którym będziesz się dobrze czuła i masz wolną sobotę 5 sierpnia, to zapraszam do wysłania mi prywatnej wiadomości :) Obiecuję, że odpowiem!

#rozowepaski #zwiazki #warszawa
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja tam byłem sam i tańczyłem z panną młodą i jej siostrami i jej koleżankami i było fajnie. Myślę, że różowe to trzeba na żywo pytać, bo przez neta to nie chcą się umawiać nawet na kawę. Jakby to do czegokolwiek zobowiązywało.
  • Odpowiedz
gdy tylko trafię na tą bliską memu sercu, to będę rysować mym poczuciem humoru uśmiech na jej twarzy, docenię jej walory komplementami, które będą rozpływały jej serce, a także zniewolę ją moim czułym dotykiem...


@Blastboy: cringe
  • Odpowiedz
kobiety należy traktować z szacunkiem, wobec tego, gdy tylko trafię na tą bliską memu sercu, to będę rysować mym poczuciem humoru uśmiech na jej twarzy, docenię jej walory komplementami, które będą rozpływały jej serce, a także zniewolę ją moim czułym dotykiem...

O mnie: Wzrost 1,7m


@Blastboy: Szacuję jakieś 700 zł za wyjście, za darmo są małe szanse.
  • Odpowiedz