Wpis z mikrobloga

Tak z ciekawości, co ludzie w ogóle robią na FaceBooku?

Na komie mam messengera, na wypadek jakbym znów zmienił numer komórkowy i w sumie tyle.

Czasem widzę, jak ludzie siedzą w tych telefonach prawie non stop. Szczególnie niektóre kobiety i nastolatki. Do tego ten Snapchat (ale to raczej główni dzieci). Patrzę czasem co moja mała kuzynka robi na tym wynalazku, a tam same pierdoły typu zdjęcia z dupy i krótkie filmiki o niczym. Dzieciak nawet na chwilę z komy nie schodzi jak jest w domu.

#gownowpis
  • 12
Udzielaja wszystkich informacji o sobie Coockenbergowi, FBI i innym slużbom (polskim też), narażają się na checkowanie przez pracodawce przed zatrudnieniem, są inwigilowani itd. oraz wypowiadają się pod postami które widzi każdy twój znajomy o ile cię ma w "obserwowanych"

Ja dostałem bana od fb i się #!$%@?łem, od miecha nie używam tego gówna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fishery: Miałem do niedawna taką fajną starą komę typowo pod muzykę. Można było nawet z boku kolejną piosenkę kliknąć itd. Była na tyle stara, że prawie w końcu bateria wybuchła xd

Swoją drogą chciałem ją kupić, ale okazało się, że chyba jej już nie robią, bo kosztowała tyle co moja aktualna "super nowoczesna dotykowa lux" komórka.
Tak z ciekawości, co ludzie w ogóle robią na FaceBooku?


@shadowsof2: to jest dobry agregator newsów, tylko trzeba wiedzieć jakim profilom dawać "like", jednym machnięciem palca jestem w stanie wzrokowo ogarnąć parę rzeczy z aktualności i wybrać coś interesującego, przy czym warto zatrzymać się na dłużej, więc nawet jak na 30 wiadomości trafi się tylko jedna interesująca rzecz, to i tak przeglądanie tego portalu nie zajmuje wiele czasu. Dzisiaj przykładowo miałem