Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zgadałem się z dziewczyną w Tindera. Bardzo dobrze nam się rozmawiało. Po pewnym czasie doszło też świntuszenie online itd. Mamy się spotkać na randkę, zapewne na samej kolacji by się nie skończyło. Generalnie bardzo pozytywnie nastawiony byłem - myślałem, ze coś z tego będzie, wydaje się taka fajna normalna dziewczyna. Przed chwilą znalazłem ją na Facebooku. Zdjęcia z jakimś dzieckiem (ok, może bratanek czy coś pomyślałem). Ale niestety, pojawił się też facet. U niego na profilu pełno zdjęć z nią, ustawiony związek. Fotki razem z dnia w którym mi posyłała swoje nagie zdjęcia.

Jednym słowem - naiwnie myślałem, że trafiłem na kogoś fajnego na Tinderze, a się okazuje, że po prostu swojemu facetowi chce przyprawić rogi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło i nie normalnie aż się trzęsę z nerwów ( ͡° ʖ̯ ͡°) P------ę, mam tego serdecznie dość mireczki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #tinder #bolecnaboku #feels #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @malutka_Asienka: Niestety nie bajt. Bardzo bym chciał, żeby to był bajt.

@ethics: No tak, bo żadna dziewczyna nie lubi poświntuszyć. Nie mówię, ze szukam cnotki niewydymki, ale przyprawianie rogów w takich sposób to dla mnie dużo za dużo. Zresztą to nie jest tak, że na dzień dobry zaczęliśmy, wyszło z czasem.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • Odpowiedz
OP: Zastanawiam się jak rozegrać tę sytuację. Zapytać wprost o kolesia? O dzieciaka? K---a, no czytasz sobie p------e akcje na mirkowyznaniach i w sumie nigdy nie zakładasz, że sam będziesz w centrum s----------a ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: chyba już na Mirko byli tacy w takiej sytuacji ;d odzywali się do faceta z reguły mówiąc że dziewczyna mu rogi przyprawia xD tylko w tym przypadku miałbyś na sumieniu dzieciaka jeszcze ;d
  • Odpowiedz
OP: @Wasz_Pan: Jestem po trzydziestce. To, że laski szukają przygód mnie nie dziwi. Nie widzę nic złego, żeby samotne matki szukały przygód czy szczęścia na Tinderze. Ale nie k---a jak się jest w związku z kimś. Co trzeba mieć w głowie, żeby myśleć, że w dobie Facebooka to nie wyjdzie na jaw w ekspresowym tempie. Chce rogi przyprawiać swojemu facetowi to niech to robi, ale niech znajdzie sobie przegrywa
  • Odpowiedz