Wpis z mikrobloga

tak wygląda fotel w Skoda Octavia 3 RS, rocznik 2016 z przebiegiem 33 000 km. Odpowiedź telefoniczna Skoda Polska na złożoną reklamację "źle Pan wsiada" Jak mam wsiadać? Od strony pasażera? Oficjalne pismo jest w drodze, jak tylko przyjdzie to wrzucę.
Jak ktoś chce być zawołany jak przyjdzie pismo niech zapulsuje ten wpis
#samochody #gorzkiezale #skoda #afera
K.....G - tak wygląda fotel w Skoda Octavia 3 RS, rocznik 2016 z przebiegiem 33 000 k...

źródło: comment_rQwf5yJt0bCkw38pC4YwTnEvPVvnXOo6.jpg

Pobierz
  • 204
@KamDG: fotel w 20-letniej hondzie prelude - 280k przebiegu, z czego 10k w ciągu 3 miesięcy machnięte. nawet mi cię nie żal, bo kupujesz gnioty. wielka niezawodność aut z vag. dziwne, że nigdy nie widuję na poboczach japońskich aut a niemieckie ciągle.

na poprawę humoru - pracuję w fabryce, która robi części dla skody. więc tym bardziej twierdzę, patrząc na to co się tam #!$%@?, że to gunwo dla karasi
R.....f - @KamDG: fotel w 20-letniej hondzie prelude - 280k przebiegu, z czego 10k w ...

źródło: comment_CUSxIpK4IuzY7w33khrWtd0WEwK9dDdo.jpg

Pobierz
@RzaoPaulo: Wim, rozumim :) Jak to się mówi: kiedyś auta projektowali styliści, a dzisiaj - księgowi (czy jakoś tak) ( ͡° ͜ʖ ͡°) A że się niszczą i psują - no cóż, rotacja musi być. Telewizor też się dawniej kupowało raz na 10-20 lat i nikt nie narzekał, a dzisiaj zmieniamy całą elektronikę w domu co 2 lata. Z samochodami jest niewiele lepiej.
@KamDG: @wujogm: mam drugie auto BMW E91, rocznik 2006, ponad 310k przelotu, fotel TYLKO lekko pękł i odpadło no może 1x2cm materiału, moge zrobic zdjecie nawet (od wsiadania i wysiadania wlasnie, bo tam zawsze spada najwiekszy ciezar mej dupy i material sie napręża). Gdybym dbał o tą skórę od samego początku tak jak powinienem to by do tego nie doszło, bo była sucha, nie zaimpregnowana i w ogóle nie dbałem
To bardzo standardowe w przypadku skórzanych kulbłów. Dodatkowo jeżeli @KamDG: masz lekki mięsień piwny to już po prostu standard. Znajomy a 6c6 przez 8 lat oddawał fotel do tapicera 3 czy 4 razy - a miał auto od nowości, silnik standardowy ale wybrał sobie sportowe fotele