Wpis z mikrobloga

tak wygląda fotel w Skoda Octavia 3 RS, rocznik 2016 z przebiegiem 33 000 km. Odpowiedź telefoniczna Skoda Polska na złożoną reklamację "źle Pan wsiada" Jak mam wsiadać? Od strony pasażera? Oficjalne pismo jest w drodze, jak tylko przyjdzie to wrzucę.
Jak ktoś chce być zawołany jak przyjdzie pismo niech zapulsuje ten wpis
#samochody #gorzkiezale #skoda #afera
K.....G - tak wygląda fotel w Skoda Octavia 3 RS, rocznik 2016 z przebiegiem 33 000 k...

źródło: comment_rQwf5yJt0bCkw38pC4YwTnEvPVvnXOo6.jpg

Pobierz
  • 204
  • Odpowiedz
  • 7
@KamDG pracowałem kiedyś w skodzie. Sprawa jest prosta, idziesz do serwisu i zgłaszasz na gwarancji. Serwis zgłasza tzw. DISA, oni później to przetwarzają i masz odpowiedź. Jeżeli jest to częsty przypadek w tym modelu to od razu Ci zamówią nowy fotel i umowicie się na wymianę. Opcja druga, jeżeli jest to już dość często zgłaszany problem w tym modelu to powinni zrobić z tego akcję fabryczna tzn. Że jak jedziesz na
  • Odpowiedz
@KamDG: przykro mi, ale tak wyglądają fotele "pseudo skóra" i "true skóra" we wszystkich moich autach, które mają kubełki, tak średnio po ~1000km (albo 100 wsiadaniach?) - co by nie robić. Prawda jest pewnie prosta - jest Pan gruby! (jak ja ;) ) i to dlatemu.
Przyzwyczaić się, olać, przy sprzedaży oddać do renowacji jak komu przeszkadza.
  • Odpowiedz
@KamDG: Brat jako przedstawiciel handlowy odbierał swoją Skodę z salonu, więc był jedynym użytkownikiem tego samochodu. Po około 30 tyś km pseudo skóra na lewarku skrzyni oraz kierownicy zaczęła się przecierać. W moim 19 letnim Fordzie skóra w tych samych miejscach wygląda prawie jak nowa...
  • Odpowiedz