Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak byłem w licbazie, podobała mi się jedna taka loszka 8/10. A że #!$%@?ą byłem, to oczywiście nie zagadałem, ale udało mi się zdobyć numer GG. Dlatego pod koniec licbazy, napisałem do niej, powiedziałem, że jestem z takiej a takiej klasy, ale nie powiedziałem który. W domyśle chciałem, by najpierw poznała mój charakter, zainteresowania i czy dobrze nam się rozmawia. No i rzeczywiście, rozmowy były przyjemne, zainteresowania zbliżone, ale ja nie do końca jeszcze byłem przekonany, czy jestem gotów zagadać jej w oczy, taki to #!$%@? żywot. Ona zaś drążyła i drążyła, wypytywała i w pewnym momencie, w czasie jednej z rozmów wyjawiła, że z mojej klasy to podoba jej się każdy, poza dwoma typami. I oczywiście jednym z nich, byłem ja ( ͡° ʖ̯ ͡°) No i cały czar prysnął, wiedziałem, że jak pozna prawdę to dozna takiego szoku, że te godziny miłych rozmów będą na marne. Dlatego postanowiłem zaprzeczyć, powiedzieć, że nie jestem jednym z tych dwóch, byleby chociaż móc z nią rozmawiać. A rozmowy były co raz milsze, dłuższe, co raz bardziej siebie poznawaliśmy pod względem charakteru i przeżyć. Aż pewnego dnia zaczęła mnie wyzywać od kłamców - stało się, pomimo moich usilnych starań, by w sieci być anonimowym, ona jakoś po numerze GG, znalazła konto na jakimś forum, nickiem wyrzukała innego forum itd. itd. i kolejnymi krokami, dedukcją dotarła do mojego konta na naszej klasie, gdzie oczywiście moje imię i nazwisko widniało na jednym zdjęciu. Eh Mirunie, co pogadałem to moje i przy okazji dowiedziałem się wiele na temat siebie samego jak postrzegają mnie w szkole (najbardziej dziwne było to, że myślała, że podoba mi się jej koleżanka ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze samemu się dowiedzieć), ale jednak nadal mnie ta sytuacja gnębi pomimo upływu wielu lat.

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #przegryw #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak byłem w licbazie, podobała mi s...

źródło: comment_R5efeR6gEWYo9CWH2QH0y9PC8B5tP9Fl.jpg

Pobierz
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma czym się przejmować, nie da się mieć każdej kobiety/dziewczyny, która Ci się spodoba, bo zwyczajnie nie każdej będziesz się podobał. Dla jednej będziesz chodzącym brzydalem, a inna z kolei może myśleć, że jesteś chodzącym 10/10, tak to jest. Nie mniej, zobacz ile czasu byś oszczędził gdybyś zagadał na żywo, a tak to masz swój #stulejacontent ;p