Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przychodzę do pracy i widzę ze koło mnie będą pracowały dwie nowe pracowniczki. Podchodzę mówię głośne ,,Cześć". Siadam. Ok anon nie #!$%@? tego może zaruchasz. Odwracam głowę w stronę jednej dziewczyny z uśmiechem. Chce złapać kontakt wzrokowy ale ona tym wzrokiem ucieka. XD Ok anon jest jeszcze druga odwracam powoli głowę w drugą stronę z uśmiechem a dziewczyna udaje że mnie nie widzi XD Przychodzi mój kolega wygryw i od razu uśmiechy z ich strony jakaś gadka szmatka (one zaczęły rozmowę) oczywiście cały dzień chodziły do niego jak chciały się o coś spytać mimo że to ja tworzyłem cały system na którym pracujemy.
Nie wiem dlaczego te dziewczyny tak mnie potraktowały i inne podobnie. Osobiście uważam że państwo powinno dystrybuować kobietami. Kto inteligentniejszy ten może spółkować z większą ilością kobiet lub dobrze by było powrócić do rynkowych zasad matrymonialnych sprzed 100-200 lat gdzie kobiety traktowano jak ,,towar" który mężczyzna musiał w jakiś sposób kupić kobietę (klasa społeczna, posiadany majątek). Relacja biznesowa, najczystsza relacja jaką możesz wymyśleć.
To co widzę to upadek, kobiety przez 8000 tys lat nie zdołały stłumić w sobie zwierzęcych instynktów. Ich zasady doboru partnerów są archaiczne i antycywilizacyjne. Kierując się ,,tym czymś" (jak to mówią) wybierają mężczyzn wysokich (słabo przystosowanych do życia w dzisiejszej rzeczywistości, giną jak muchy podczas wojen). Kierują się ,,zwierzęcym magnetyzmem" emocjami i podświadomością tą jeszcze plemienną w której to mężczyzna silny fizycznie był samcem alfa.
Dziś samcami alfa są programiści, prawnicy, lekarze i każdy kto zarabia najwyższe pieniądze w społeczeństwie czyli te 10%. Elita. Elita nie rucha proszę państwa. Nasza cywilizacja jest pozbawiana inteligencji przez takie zachowania kobiet. To nie islam jest zagrożeniem dla cywilizacji zachodniej. To kobiety.
Prognozuje w ciągu 10-15 lat rewolucje przegrywów jako następstwo rewolucji seksualnej. Wiele kobiet zapłaci najwyższą ceną za spłacenie swoich grzechów. Wiem. Ale jest to niezbędne aby nasza cywilizacja przetrwała a nasze wnuki (inteligentów) w ogóle były
Dziękuje za uwagę
Anon
#tfwnogf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Przychodzę do pracy i widzę ze koło...
źródło: comment_HlCGXtcpUN3fVm6F0MCMa4hWWPLMzbAp.jpg
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: potraktuj to jako protip chociaż wiem, że i tak nie dasz rady niczego zmienić. U mnie w robocie w tamtym roku też zatrudnili 3 loszki - jedną do biura i 2 na linii produkcyjnej.
Wszystkie były minimum 8/10 - młode do 30-stki, zgrabne, dwie mężatki z dziećmi i jedna samotna chyba z wyboru.
Mam w robocie takiego gościa, na którego jak popatrzysz to stwierdzasz od razu - patologia tańczy i
Przychodzę do pracy i widzę ze koło mnie będą pracowały dwie nowe pracowniczki. Podchodzę mówię głośne ,,Cześć". Siadam. Ok anon nie #!$%@? tego może zaruchasz. Odwracam głowę w stronę jednej dziewczyny z uśmiechem. Chce złapać kontakt wzrokowy ale ona tym wzrokiem ucieka. XD Ok anon jest jeszcze druga odwracam powoli głowę w drugą stronę z uśmiechem a dziewczyna udaje że mnie nie widzi XD Przychodzi mój kolega wygryw i od razu uśmiechy
Dziś samcami alfa są programiści, prawnicy, lekarze i każdy kto zarabia najwyższe pieniądze w społeczeństwie czyli te 10%.


@AnonimoweMirkoWyznania: Większych bzdur nie słyszałem. Programista samiec alfa? Gość który pracuje przy komputerze? Wiesz jak go widzą kobiety? Dobre... Gdzie on miał nabrać cech alfa? W domu przy komputerze? Przecież on nawet nie bywa w miejscach gdzie bywają alfa. Nie liczy się że jest bogaty. To nie ma znaczenia. Liczy się zachowanie i
lub dobrze by było powrócić do rynkowych zasad matrymonialnych sprzed 100-200 lat gdzie kobiety traktowano jak ,,towar" który mężczyzna musiał w jakiś sposób kupić kobietę (klasa społeczna, posiadany majątek).


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, ponieważ dziś w przeciwieństwie do tego jak było 200 lat temu duży zasób finansowy nie oznacza klasy społecznej, obycia, a przede wszystkim inteligencji i pewnego sznytu. Jest mnóstwo osób inteligentnych, elokwentnych, obytych, o bardzo szerokich horyzontach, z którymi przebywanie to