Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No ładnie, czas zmienić różowego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niby była normalna, wszystko ok a tu w pół roku po zamieszkaniu razem tak się z-----o...

Otóż jestem osobą pracującą i studiującą, przez co mój czas zajęty jest prawie w 100% przez obowiązki, nie wydaję nic na pasję, nie kupuje nowych gadżetów, no kurna nic! Ostatni mój wydatek to był Wiedźmin 3 na promocji, którego sobie kupiłem na urodziny w marcu. Zarabiam 7000 netto miesięcznie. Moja przyszła była jest studentką nie pracującą, nie zarabia nic oraz próżno liczyć na jakieś wsparcie finansowe od jej rodziców, jest na moim utrzymaniu a to jej nie przeszkadza by kupować kosmetyki, które powoli wybiera z coraz to wyższej półki.

I tu dochodzimy do sedna: wczoraj miałem kłótnię, bo zobaczyła gdy przeglądałem stan swojego konta, że codziennie w pracy śmiem wydawać około 10 zł na obiad, a przecież ja mogę wstać godzinę wcześniej i sobie sam zrobić by było taniej...
Pijcie ze mną kompot, niedługo zaznam spokoju ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #pasozyt #wkrotcetfwgf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ŚwieckaEskimoska: Nie przejmuj się, ja miałem tak że moja nie studiowała nie pracowała i jeszcze się wkurzała bo ja pracujący studiujący nie miałem dla niej dużo czasu bo nauka i nauka xDD Pogoń póki czas.

Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: typowy facet, najpierw zgadzasz się ja utrzymywać a potem wywlekasz to przy każdej okazji. Po co sie zgadzałes jak ci to nie odpowiadało. Teraz ona cokolwiek ci powie, na przykład weź posprzątaj swój kubek to ty napiszesz ten sam post, jak ona ci moze mowić takie rzeczy jak ja utrzymujesz i ona powinna posprzątać xd
  • Odpowiedz
"że codziennie w pracy śmiem wydawać około 10 zł na obiad" to najlepszy text obiad za k---a 10zł pewnie taki wartościowy jeszcze 2k kalori przed siłka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Instynkt można robić drugie studia zaocznie...

Sama historia myślę że nie jest batem bo znam taka laske, tylko by leżała i pachniala. Wyrwała sobie jakiegoś przegrywa który nieźle zarabia w it i ja utrzymuje. Ostatnio się chwalila że jej przegryw jakąś podwyżkę dostał dzięki czemu ona w ogóle może rzucić robotę.

Mentalne dno, zainteresowania to pitbull, paznokcie oraz szypcy i wściekli...
  • Odpowiedz