Wpis z mikrobloga

Tak sobie zauważyłem, że większość różowych nie chce za partnera prawiczka (nie wiem czemu no ale ok, nie o tym teraz) i tu jest ta #!$%@? logika... no bo zobaczcie, skoro różowe chcą nie-prawiczka to skazują większość niebieskich na bycie prawiczkami co za tym idzie-na świecie będzie więcej prawiczków
Podsumowując: kobiety nie chcąc prawiczków sprawiają że jest ich więcej( ͡° ʖ̯ ͡°)


#tfwnogf #przemyslenianafazie #logikarozowychpaskow
  • 31
@krazben: w normalnym zyciu bym wprost powiedział, szczególnie, że po opowiedzeniu moich przygód czesto pojawiają sie pytania gdzie srałem(dyskusja w internecie ale normalnei też bym powiedzial, to serio problem?), to mowię, gdzie się dało, w lesie, za krzakiem itp xD
@nowywinternetach no właśnie różowe to takie szlaufy które myślą tylko o sobie bo są pewne że facet to taka maszynka od bolcowania( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie juz osobiście denerwowało to że musiałem wszystko ze wszystkim robić... żadnego zaangażowania z ich strony ehhh

Tak sobie zauważyłem, że większość różowych nie chce za partnera prawiczka (nie wiem czemu no ale ok, nie o tym teraz)


@murzynekkk: Jak to nie wiesz czemu? To przecież proste. Prawiczek = męczarnia podczas randek (boi się dotknąć), męczarnia w domu (boi się zaciągnąć do łóżka), męczarnia w łóżku (boi się wszystkiego). Każda kobieta chce faceta alfa, który ją zdominuje w seksie. Żadna nie chce niepewnego siebie ucznia któremu trzeba tłumaczyć
mam 26 lat, nie jestem prawiczkiem i nie bylem w zwiazku xd


@wyjde_z_przegrywu: Ale resztę warunków spełniasz (ogarnięcie w seksie) więc nie jest z Tobą tak źle jak z prawiczkami.
I Tobie łatwo będzie skłamać że w związku byłeś - bo żadna nie pozna że jesteś niedoświadczony;)
O nie, kolejny... Już tyle razy udowadniałem, że nie ma dla nich to większego znaczenia.


@Egribikaver: Jak napisałem wyżej - jeśli jakiejś kobiecie nie przeszkadza prawiczek, co jest wbrew jej naturze, to znaczy że nie ma wokół siebie żadnych samców alfa (nikt jej nie chce) i z braku laku weźmie tego prawiczka. Ale nie mówmy o takich zdesperowanych , tylko o normalnych które mają jednak wybór "doświadczony samiec alfa vs.prawiczek" -