Wpis z mikrobloga

Tak sobie zauważyłem, że większość różowych nie chce za partnera prawiczka (nie wiem czemu no ale ok, nie o tym teraz) i tu jest ta #!$%@? logika... no bo zobaczcie, skoro różowe chcą nie-prawiczka to skazują większość niebieskich na bycie prawiczkami co za tym idzie-na świecie będzie więcej prawiczków
Podsumowując: kobiety nie chcąc prawiczków sprawiają że jest ich więcej( ͡° ʖ̯ ͡°)


#tfwnogf #przemyslenianafazie #logikarozowychpaskow
  • 31
  • Odpowiedz
Ale ja byłem takim prawiczkiem co ciągle chciał ruchać żeby nadrobić stracony czas i moja ex była z tego bardzo zadowolona. Kolejne teoretyzowanie stulejarzy.


@Egribikaver: Może trafiłeś na dziewicę? Cóż, ja nie pamiętam czasów gdy byłem prawiczkiem, ale za to pamiętam mnóstwo rozmów z kobietami na tematy doświadczenia w seksie. I tak samo ja bym nie chciał mieć dziewicy, tak samo większość kobiet nie chce mieć prawiczka. Z powodów które
  • Odpowiedz
@Jokker: Zatem jak przeistoczyć się choćby w normika z prawiczka, jeśli żadna nie chce prawiczka? Kiedyś pisałeś, żeby szukać niedoświadczonych różowych, ale je też obowiązuje przecież ten schemat. Na roksie poruchasz i owszem, ale nie nauczysz się całej reszty. A metodą prób i błędów nie nauczysz się, bo nie będzie z kim - bo żadna nie chce prawiczka. Przełamanie tego koła jest chyba w tym wszystkim najtrudniejsze. ( ͡°
  • Odpowiedz
Zatem jak przeistoczyć się choćby w normika z prawiczka, jeśli żadna nie chce prawiczka?


@Zaprzemszanin: Trzy opcje:
1) szukanie dziewic które nic nie potrafią (zawsze możesz ściemnić że nie jesteś prawiczkiem jakby pytały)
2) szukanie kobiet 2/10 których nikt nie chce (nie wybrzydzają)
3) roksa - wbrew pozorom poważnie to dobre rozwiązanie, sam bym tam poszedł gdybym był np.25+ prawiczkiem, fakt że nie nauczysz się tam "całej reszty" ale nauczysz
  • Odpowiedz
@Zaprzemszanin: Zależy też od wieku - jak ktoś ma 25+ to bym zaczął od roksy (najszybciej, najłatwiej, najtaniej).
Ale jak ktoś ma 20 lat to żaden problem znaleźć koleżankę dziewicę i na spokojnie się nauczyć wszystkiego;)
Z niedoświadczoną dziewicą jest o tyle dobrze, że ona nawet nie pozwoli Ci od razu na wszystko. Normalna doświadczona dziewczyna gdy będzie czas na seks to pomyśli/powie "przeleć mnie" i liczy że będziesz super
  • Odpowiedz
@Zaprzemszanin: Pytanie czy potrafisz sobie ogarnąć 19 letnią dziewicę (bo 20 to już chyba ciężko spotkać, ale ja tam nie wiem, nie pamiętam bo już stary jestem), czy celujesz jednak w panny w Twoim wieku i tutaj to jak sam wiesz będą doświadczone i tego samego będą wymagały od Ciebie...
  • Odpowiedz
@aardwolf: Też jedną taką znam (ma 29), startowała do mnie nawet i w każdej chwili mogę się z nią przespać, ale mnie to jej dziewictwo tak odstrasza że nawet pijany bym się nie skusił:) Tak samo jak prawictwo odstrasza kobiety;)
  • Odpowiedz