Wpis z mikrobloga

@JanuszProgramowania Nie wiem jak mozna rozwalic wyswietlacz. Uzywam smartfonow od czasu pierwszych modeli, zawsze bez etui ani folii. Niezaleznie czy pracowalem w budowlance, podrozowalem czy chodzilem na silownie - smartfonowi nigdy nic sie nie stalo. Jakies drobne rysy, wiadomo, ale nigdy nie mialem nawet skruszenia. Widzac jak niektorzy uzywaja swoich telefonow bez szacunku to noz otwiera mi sie w kieszeni.

@Authentist: mi też się nie zdarzyło jeszcze, folii przeważnie używam przez pierwszy rok, ale jednak swojego S8+ trzymam w etui Alcantara... najdelikatniejszy telefon jaki miałem kiedykolwiek, Note 2 mi upadał, Note 4 mi upadał, ale o konsekwencjach upadku S8 wolę nie myśleć, i dmuchać na zimne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Authentist: mój różowy go na ten moment odziedziczył, jedynie bateria zdycha powoli, ale tam przynajmniej da się wymienić ( )

Z S8+ w dzień premiery zainwestowałem w etui, bo jednak telefon zdecydowanie inaczej leży w dłoni, i obawiałem się że pamięć mięśniowa mnie zawiedzie i przeliczę się przy wkładaniu go do kieszeni... Alcantara dawała mi poczucie spokoju, a teraz to się w sumie przyzwyczaiłem ( ͡
@JanuszProgramowania S8 jest bardziej sliski przez szklana obudowe, zwlaszcza po przesiadce z N4 i "skorzanych" pleckow. Ale i tak nie moglbym nosic go w etui. Zbyyyyt... ladny... nic na to nie poradze( ͡° ͜ʖ ͡°)
Celny argument z bateria^^ wlasnie, jako ze jest niewymienialna - myslisz, ze mimo calej technologii lepiej dmuchac na zimne i nie ladowac podczas snu?
@Authentist: chwalą się ponoć że po 2 latach mają mieć 95% początkowej pojemności, ale kto ich tam wie jaka jest prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) teoretycznie nie wybuchają nawet po przebiciu, co jest ewenementem, więc jakieś tam zmiany w procesie technologicznym są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do appek do robię głownie jako kontrahent, a ze swoich to wiele nie mam (
@JanuszProgramowania Tez o tym czytalem( ͡° ͜ʖ ͡°) Najbardziej mnie zdziwilo ze S8+ laduje sie wolniej od N4, ale pewnie wynika to z ostroznosci przy niewymienialnosci baterii.
Twoja apka to generalnie tryb manualny do kamery automatycznej? Ile trwa praca od poczatku do wypuszczenia takiej apki? :)
@Authentist: i bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) z doświadczenia wiem że szybkie ładowanie niezbyt dobrze działa na baterię, ale w Samsungach przynajmniej da się to wyłączyć i włączyć w razie potrzeby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do appki, to Xiaomi Yi ma pewne ukryte funkcje w sofcie których nie ma w oficjalnej aplikacji, działa to na zasadzie skryptów które wrzuca się do