Wpis z mikrobloga

@Bezinicjatywny: Miałem podobnie kiedyś, remont strychu, jeden robotnik został tylko bo towar późno przywieźli (20~ worków po 25 kg), trzeba było szybko rozładować i wnieść je na 3 piętro. Wychodzę ja, cały na biało - 20 letni, wyrzeźbiony, z jakimś bicepsem (40+ cm było), akurat w ubraniu treningowym vs. 40+ letni Janusz z brzuchem piwnym, jakie było kuhwa moje zdziwienie gdy podczas tego wskakiwania i zeskakiwania z ciężarówki, latania z workami
@vanrzuf: no o to i tylko o to chodzi. te #!$%@? januszy i cejrowskiego jest pozbawione sensu. moze porownajmy zawodnikow ufc (poza romero) gdzie wytrzymalosc ma wieeelka role do kulturystow. albo jeszcze lepiej, aborygeni robili miesiecznie kilka maratonow po pustyni. co z tego ze wygladali jak szkielety i wazyli po 50 kg xD
jak celem jest noszenie ziemniakow lub chodzenie po lesie to propsy, jak nie to japa.
@vanrzuf: Widząc gościa z brzuchem który ma już swoje lata, to bardziej odpala się w głowie "hehe, weźmie worek i padnie", a potem szok że gość o takim wyglądzie może być lepszy w czymkolwiek opartym na fizyczności od wysportowanego młodzika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chodzi o tę "magię" pierwszego wrażenia, bo na logikę to wiadomo że może zaskoczyć, ale w spontanicznej sytuacji nie analizuję całego życiorysu spotkanej
ja - silownia, podciagania, martwy prawie 200 kg - kilkanascie min i koniec, ledwo zywy i odpadaly mi rece


@Bezinicjatywny: No to chyba jesteś jakimś anemikiem. xD

Mam dobrego kumpla co zawsze mówił, że się zmachał, bo 2 czy 3 tony węgla wrzucił do piwnicy. Jednej zimy jak mieszkałem w domku z piecem przywieźli właśnie 2 tony, więc sam się za to złapałem. 45 min z zegarkiem w ręku i to