Wpis z mikrobloga

Pracuje po 12h dziennie, codziennie. Okres wakacyjny, duzy ruch, pracowników brak wiec pracuje na trzy etaty. Mam aktualnie 8 zl za godzinę, bez umowy, bez niczego.
Bylem u szefa, poprosilem o 3 zl podwyżki skoro i tak nie placi za mnie zusow i innycg oplat. Nie zgodzil sie. Czekam na jego syna, menagera. Jak mi powie ze nie to oddaje kluczyki, ściągam koszulke firmowa i wychodzę. Szkoda mi tylko reszty ekipy, bo zostawie ich tutaj z tym #!$%@?.

Przed chwilą jeszcze szedl szef - zapytal kiedy bym odszedl jak coś, powiedziałem ze jutro juz mnie tu nie będzie.
Usłyszałem ze jestem bezczelny, ze nie fair i ze kupili specjalnie dla mnie auto sluzbowe a ja chce odejść.
Nie wiem kto tu jest nie fair - ja ze tyram za trzy osoby i wymagam większej stawki czy oni ze nie dają mi umowy, placa 8 zl za godzinę i jeszcze mnie obrazaja...

#gorzkiezale #pracbaza #zalesie
  • 239
  • Odpowiedz
@Potkukelkka: ja nie wiem. Jakoś od początku mi rodzice wpoili, a potem sam do tego doszedłem, że bez umowy żadnej pracy zarobkowej nie tykam. Tym bardziej, że mieszkam nad morzem i praca wakacyjna to standard. Nawet jak miałem 16/17lat to za zgodą rodziców podpisywałem umowę zlecenie. I jakoś pracę miałem, nie trzeba było na czarno. Ludzie się dają ruchać, a potem płaczą na wykopie.
  • Odpowiedz
Bylem u szefa, poprosilem o 3 zl podwyżki skoro i tak nie placi za mnie zusow i innycg oplat.


@Lapidarny: Masz grupę niepełnosprawności albo pracujesz na śmieciówce? Jak miałeś normalną umowę o pracę do od razu do inspekcji pracy idź.
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Sorry, ale #!$%@? jak to "nie chce robić syfu"?? Gość Was rucha w dupę, a Wy go jeszcze chronicie. Nic się nigdy nie zmieni jak będzie takie miękkie podejście, gość ewidentnie wykorzystuje ludzi i najwidoczniej się to opłaca, bo jeszcze mu będziesz dziękował. Nie zgłosisz to będzie wykorzystywał kolejnego człowieka, kolejne 8 zł za godzinę, kolejne dylematy i tak w koło macieju, gość jest twardy, Wy jesteście miękcy, prawo
  • Odpowiedz
@Lapidarny: zastanów się nad wstawieniem swojego numeru telefonu na jakieś stronki towarzyskie bo z tego co czytam to lubisz jak Cię walą w dupę bez wazeliny
  • Odpowiedz