Wpis z mikrobloga

słuchajcie mam do was prośbę i zarazem zagadkę myślową
Różowej dziś spadł telefon uwaga uważajcie za takie kraty co są w różnego rodzaju podłożach bardzo stare i te oto kraty są zabetonowane odległość miedzy szczeblem a szczeblem to jakieś maks 4-5 cm i jutro rano jedziemy rozkiminić jak wyjąć ten telefon jest to odległość mniej wiecej 3 metrów w dół. Niestety Różowa ma tam bardzo ważne dane i zdjeć z paru lat (wiem głupotą nie kopiować ich na kompa ja tak robie ale cóż meh)
Słucham propozycji jutro mogę nagrać przebieg wyciągania tego telefonu sposobem który sam rozkminiłem czyli jade rano do castoramy kupuje odpowiednio cienką deskę na końcu deski przyklejam jakaś elastyczna tkaninę i nasączam to kropelką, telefon na szczęście upadł ekranem do ziemi czyli wyłącznie zmarnuje się etui przez klej
A wy jakie macie rozkminy ??
Ps. dołączam zdjęcie robione w paincie , żebyście mogli wyobrazić sobie jak ta krata mniej więcej wygląda
(uwaga chuchowo rysuje)
Przepraszam że taguje na nocnej
#gorzkiezale #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zagadka #pomocy #przypal #przegryw
Pobierz
źródło: comment_qd9TfA91YtHTX4UiDl3AVL6SD5B84lbe.jpg
  • 172
@woodka złap małego szczura, wytresuj go, spuść go na lince w dół, szczur go wyciąga i gotowe :)

Tylko uważaj żeby szczur Ci nie uciekł, mi niestety zwiał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@woodka: Zadzwon do wlasciciela obiektu i powiedz jaka jest sytuacja zanim woda ci go zabierze na zawsze. Potem zaplac za naprawe rozpiżonej studzienki. Worek cementu i 100kg piasku ~20zl. Za reszte zaplacisz kartą master card.
to odległość mniej wiecej 3 metrów w dół


@woodka: To jest naświetle jakiegoś bunkru? Zwykle takie okienka piwniczne są na głębokości ok. 0,5-1,5 m. Stawiałbym na bujną wyobraźnię różowego. Takie kraty zazwyczaj są wyjmowalne... Nie wierzę, że ktoś to zabetonował na amen.
@woodka: jak taśma nie złapie to spróbuj wbić/wkręcić w etui wkręta umocowanego na końcu listewki, kija rurki, a najlepiej kup sobie w budowlanym listwę tynkarską - jest tania, długa i cienka, więc i pole manewru będzie większe.