Wpis z mikrobloga

Chyba na odwrót. Robili sernik z rodzynkami, żeby go było więcej, bo nie stać ich było na zrobienie większego


@Oseghe: No to nie wiem ile ten twój sernik miał tych rodzynek, że faktycznie zwiększał objętość. Dobrze, że kartofli ci nie #!$%@?. xD
  • Odpowiedz
@slodkijez: Ja osobiście nie lubię rodzynek. Nie każdy musi. Ale wchodzenie komuś z butem w jego gusta i mówienie, co jest jedyną słuszną racją to szczyt #!$%@? umysłowego. Nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Chyba na odwrót. Robili sernik z rodzynkami, żeby go było więcej, bo nie stać ich było na zrobienie większego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hatespinner: Mój post. Mam dodać do niego: "UWAGA MATOŁY Z WYKOP.PL, TEN POST JEST PISANY PÓŁ ŻARTEM PÓŁ SERIO", żeby tacy ludzie jak ty zrozumieli?
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Ironią było stwierdzenie, że rodzynki dodawano, żeby zwiększyć masę/objętośc, co jest niemożliwe, bo są one zbyt małe.

sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego


Nawet kuźwa masz lennego na końcu. Idź się schowaj bo sam jesteś retardem z tego obrazka.
  • Odpowiedz