Wpis z mikrobloga

Tak wygląda laptop wykopowego piwniczaka ( ͡º ͜ʖ͡º) Najohydniejsza rzecz, jaka trafiła mi się na serwis. Oprócz obrzydliwego wyglądu, laptop dodatkowo śmierdział. Cały serwis w rękawiczkach a laptop. Doliczyłem sobie 50zł za pracę w warunkach niebezpiecznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#laptopy #pracbaza #komputery
niemamnaimiepszemek - Tak wygląda laptop wykopowego piwniczaka ( ͡º ͜ʖ͡º) Najohydniej...

źródło: comment_35HHfgGfvU24SnhjngK8R8jmsjWsR7Zy.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@niemamnaimiepszemek

Nie wiem jak wyglądał pod klawiszami, ale niekoniecznie musi być to to, o czym każdy myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°) widziałem podobną klawiaturę u dziewczyny, której strasznie pocą się ręce. Jakieś problemy z tarczycą, czy coś. Niestety wygląda to słabo, bo taki osad zostawia. Wyciera klawiaturę 2x w ciągu dnia, ale mało to daje i jak wyjdzie z roboty to dalej wygląda to mniej więcej jak
  • Odpowiedz
pracuje w serwisie telefonów, czasami dosłownie wygrzebuje z nich gnój () niektórzy ludzie to j----e brudasy


@kamilowski: najgorsze telefony po wpadnięciu do WC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pmache: No pewnie część tak, ale telefon takiego brudasa ma jeszcze inne oznaki. Np. w miejscu słuchawki przeważnie jest żółty kit. I to w takich ilościach ze nie słychać rozmówcy...
  • Odpowiedz
@niemamnaimiepszemek: Mam mocno u---------ą klawiaturę w laptopie. Jak to czyścić panie kochany, klawisze raz zdjęte się łamią, i troche nie wiem co robić. Proszę o nauki albo jak mi się laptop rozwali to u-------o wyśle ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@fafikozoom wyczyść bez wyjmowania klawiszy...?
Przecież nie musisz ich zanurzać w wodzie, wystarczy coś wilgotnego, a też na ogół klawiatury w lapkach są dość płytkie, więc z "boczkami" klawiszy nie powinieneś też mieć problemu.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@stanchuck: chodzi bardziej o czyszczenie miejsca pod klawiszami. Problem polega na tym że mój pies gubi sierść jak p------n i potem magicznie mam pod klawiaturą wystarczającą ilość kłaków żeby ulepić z nich niedźwiedzia, nawet jeśli pies nie zbliża się do komputera ( ͡° ͜ʖ ͡°) efektywne wydobywanie tego igłą i tym podobnymi jest praktycznie niemożliwe, a klawisze się już czasem po prostu blokują przez to że
  • Odpowiedz