Wpis z mikrobloga

Wczoraj cały dzień kłóciłem się z moim różowym, jaka powinna być mizeria.
Powinna być z cukrem ( słodka ) czy z solą ( słona ).
Opcja na słodko dla mnie jest okropna, a pomieszanie soli i cukru jeszcze gorsze, próbowałem niejadalne.

#gotujzwykopem #ankieta
nucleo - Wczoraj cały dzień kłóciłem się z moim różowym, jaka powinna być mizeria.
P...

źródło: comment_XmSPGpQRCRCXaIw2T9cwsjSs9gHgt217.jpg

Pobierz

Mizeria

  • Słodka 12.3% (488)
  • Słona 87.7% (3466)

Oddanych głosów: 3954

  • 90
@nucleo zależy co kto z domu wyniesie. U mojego niebieskiego robi się na słono z jogurtem naturalnym. U mnie w domu robiło się z cukrem, solą i pieprzem + śmietana. A ja, robię tak jak u mnie w domu się robiło, tylko zamiast śmietany- jogurt grecki.
I niebieskiemu bardzo smakuje, coś innego, nowego.
@nucleo: Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje MIZERIĘ
@nucleo: spróbujcie taką :
2 ogórki
Jeden kubek śmietany 18%
2-3 łyżek octu
0,5-1 łyżeczki soli - zależy od ogórka
5-6 łyżeczek cukru
Trochę pieprzu
Ogórki zetrzeć na grubych oczkach tarki, nadmiar soków z ogórka przelać do czegoś żeby nie marnować, dodać składniki, wymieszać, doprawić, wstawić do lodówki za jakieś 15-30min. Smacznego (ʘʘ)