Wpis z mikrobloga

Ten ból dupy lewactwa jest przezabawny xD
Prezydent jednego z 3 najpotężniejszych państw na świecie przyjeżdża do naszego kraju zamiast do zlewaczałych niemców i przez 30 minut z pamięci smaruje nam streszczając całą historię kraju i podkreślając jaka to duma - HURRRRR BOLZGA NIE LICZY SIE NA ŚWIECIE DURRRR WSZYSTKO POD PIS HURRRR TE SŁOWA TO TYLKO TAKIE #!$%@? GŁUPIE POLACZKI KONSTYTUCJA HRUUUM TVN OBRAŻAJO WSTYD111111
xDDDDDDD
#trump
kulaty - Ten ból dupy lewactwa jest przezabawny xD
Prezydent jednego z 3 najpotężnie...

źródło: comment_sWtoMhypM8nC5u5kXS5v9OsJ5CJCi9jB.jpg

Pobierz
  • 56
@kulaty: Najlepszy jest ten kwik, że ta wizyta nic nie znaczyła gdzie była deklaracja Trumpa odnośnie artykułu 5 Traktatu Północnoatlantyckiego, była deklaracja dotycząca wszelkiej pomocy dla Trójmorza, nie tylko energetycznej, jest umowa o rakiety patriot i technologie wojskowe, są ustalenia o LPG i jest wspomnienie Powstania Warszawskiego i o podwójnej okupacji co przy narracji rosyjskiej i niemieckiej jest ważne. Jak dla mnie świetne wystąpienie a my musimy kuć żelazo póki gorące.
@kulaty: Mnie przede wszystkim interesują rezultaty tej wizyty. Jeśli już mamy mieć przewalone u zachodniej Europy to oczekuję w zamian dużego zaangażowania USA. Komentarz gazeta.pl jest nie na miejscu. W takich chwilach trzeba odstawić swoje sympatie i liczyć na jak najlepszy wynik.
@kulaty powiedz mi co nam daje to #!$%@? o historii? Ze podbudowal ego pisiorow i niektorych ludzi? Wiekszosc ludzi na swiecie sra na historie swoich krajow nie mowiac juz o historii polski... w kazdym kraju czy to anglia, niemcy, francja, Usa, Rosja uczy sie tyle ze to dany kraj wygral wojne i tyle... ich nie interesuje co bylo kiedys tylko to co jest teraz, nowe technologie, rozwoj gospodarczy bogacenie sie, a u