Wpis z mikrobloga

Swoją drogą podoba mi się logika prawicowych wypoków:

Duda mówi po angielsku (co się oczywiście chwali) z Trumpem więc może z nim negocjować warunki dla Polski!

Tak, człowiek nie mogący wynegocjować nawet szczątkowej niezależności od szeregowego posła, będzie twardo negocjować z prezydentem światowego mocarstwa.

#bekazprawakow #dobrazmiana #trump #duda #prawackalogika #neuropa #polityka
Pobierz NapalInTheMorning - Swoją drogą podoba mi się logika prawicowych wypoków:

Duda mów...
źródło: comment_onUKQotdAA9k4k6ppw2Dey65MjLkPjJV.jpg
  • 15
Ciągłe mówienie o tym że Duda jest długopisem, tak jakby każdy wcześniejszych prezydent nim nie był xD

@Hugenot111: jak mówił Łęcina: Nie no, tego nie powiedziałem.

Nie ma dowodów na to, że Duda nie zgadza się z Kaczyńskim

@marc1027: ani na to, że Hitler wiedział o holocauście

Ale ty zdajesz sobie sprawę jaką funkcję w Polsce pełni prezydent?

@nietopies: oświeć mnie proszę.
co inne jest śmieszne. Wiara w to, że Prezydent zna recepty na wszystkie bolączki i w mig wypracowuje najlepsze rozwiązanie xDDDD. Chui doradcy i eksperci...


@first: w ramach heheszków z tego tematu...

Dlatego namówiła go pani na spływ Dunajcem?

Miał chociaż chwilę wakacji. Pamiętam, jak był premierem i nie można się było do niego dostać, bo nie miał dosłownie ani chwili. A w weekend, zamiast odpoczywać, brał ze sobą tony papierów.
@NapalInTheMorning: Ja Cię oświecę, prezydent w Polsce pełni funkcję reprezentacyjną tak jak w Niemczech. Nie żadnych praktycznie uprawnień poza wetem które sejm może odrzucić. Z ciekawości zanim wygooglasz wiesz że Niemcy mają prezydenta? A wiesz jak się nazywa?