Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie. Czy traktujecie poważnie firmy, które na stronie/zakładce "Kontakt" udostępniają jedynie jakiś formularz kontaktowy, bez wskazania co najmniej danych rejestrowych ich przedsiębiorstwa?
ps. z pozdrowieniami dla @goodkloo piszących skądinąd fajne treści pod tagiem #socialmediacribs
#biznes #firma #dzialalnoscgospodarcza #socialmedia #reklama i może trochę #webdev i #ecommerce #sklepyinternetowe
  • 15
@ppawel: Firmy, które mają jedynie formularz kontaktowy traktuję gorzej jak scam. Trochę lepiej jak jest telefon i mail (chociaż to też scam wg mnie), jeszcze lepiej jak są dane adresowe. W ogóle najlepiej jak oprócz tego są dane jak nip, krs itp. A w ogóle podoba mi się najbardziej jak do tego są jeszcze wyszczególnione osoby z telefonami do nich i ich zdjęcia. Wtedy człowiek podświadomie wie, że tam po drugiej
@ppawel Dzięki za ciepłe słowa! Możemy się wypowiedzieć w tym temacie, ponieważ sami nie udostępniamy takich treści. Zgodzimy się z @Harmonijka, że jest wiele firm widmo. Zero kontaktu, zero zdjęć pracowników, itd. My tego nie udostępniamy ze względu na spam i ilość ofert od sprzedawców bezpośrednich.

Do pokazania naszej twarzy służą nam social media, gdzie można nas zobaczyć z każdej możliwej strony. Tym bardziej na profilu Oscar Rak, gdzie nasz szefuncio
W ogóle najlepiej jak oprócz tego są dane jak nip, krs itp


@Harmonijka: To jest absolutna podstawa poważnego traktowania firmy.
Jak ktoś oczekuje ode mnie tylko wpisu w formularzu to z miejsca może spadać.
@ppawel: Od razu olewam taką firmę bo dla mnie to jest krzak.
Skoro nie chcą rozmawiać z klientem i trzeba wysyłać jakieś maile na które odpowiedzą zapewne po roku, to w dupie z nimi :)
@BrzydkiBurak: Właśnie chodzi o to, żeby więcej takich nie powstało. Patrz szerzej Buraku! Najlepsze co można robić to ludzi edukować, a nie powiedzieć, że patola i obrucić się na pięcie. Tak to każdy potrafi ( ͡° ͜ʖ ͡°)