Wpis z mikrobloga

Matka Messiego niezamierzenie pokazała, jak ważny jest dress code weselny. Na ślubie Messich mamy do czynienia z teściową, która wygląda, jakby bardzo chciała być panną młodą. Jej kreacja ma nawet typowe dla mody weselnej zdobienia i wygląda jak spod ręki wczesnej Pniny Tornai (projektantki ślubnej). Ja bym raczej nie brała tego za dobrą monetę w przyszłych relacjach z teściową. Gwiazdy oczywiście rządzą się swoimi prawami i wszystko rozejdzie się po kościach, ale wydaje mi się, że taka kreacja na polskim weselu byłaby powodem do oburzenia i plotek przez wiele długich lat (i to nawet w postępowych rodzinach).
#modadamska #rozowepaski #slub
Pobierz S.....y - Matka Messiego niezamierzenie pokazała, jak ważny jest dress code weselny. ...
źródło: comment_9rP1XWREGwkTMAVQNUFgJJeYachjdLjJ.jpg
  • 40
@Shanny: wiesz, mini jak mini, ale ten pan mlody :P

Na weselu mojej kuzynki bylo dziewcze w sukience, ktora wszyscy wujkowie dluuuugo wspominali :P
Wrecz odwrotnie proporcjonalnie do dlugosci tejze kiecki, ktora ledwo co biust zaslaniala i posladki, zas z przodu miala zamek blyskawiczny.
A ze panna dodatkowo wysoka, szczupla, efektowna, dlugonoga i biusciasta blondyna, to coz... wrazenie zrobila na panach ogromne :P
Aczkolwiek stosownosc stroju do okazji dyskusyjna.