Wpis z mikrobloga

Ostatnio zauważam, że #gimbokatolicyzm jest jeszcze popularniejszy od gimboateizmu. Według wielu coś takiego w ogóle nie istnieje, bo katolicy mogą wszędzie obnosić się ze swoją religią i namawiać innych do tego, bo "to część ich wiary". Ale jak ateista śmie się w ogóle przyznać do bycia niewierzącym to DUPA CICHO WOJUJĄCY GIMBOATEUSZU XDDD. Od paru miesięcy wchodzę czasami na fb na profil "katolickie memy", żeby poczuć trochę zażenowania i się pośmiać xD.
Karuzela #!$%@? jaka się rozkręciła pod dzisiejszym wpisem https://www.wykop.pl/wpis/25029537/jaka-jest-roznica-miedzy-ateizmem-a-gimboateizmem-/ skłoniła mnie do podzielenia się paroma memami z tej i jeszcze innej strony, żebyście też mogli posmakować tego raka. Reszta w komentarzach


#gimbokatolicyzm #gimboateizm #ateizm #bekazkatoli #wiara #religia
Pobierz strfkr - Ostatnio zauważam, że #gimbokatolicyzm jest jeszcze popularniejszy od gimboa...
źródło: comment_qsh7f737N7RSDCPHxCSGU4b4fK7UgV0Z.jpg
  • 97
@strfkr: Kolega widzę syndrom oblężonej twierdzy motzno ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszędzie ci katole, którzy zamykają Tobie usta gdy Ty walczysz o prawdziwe wartości ateizmu, takie jak... mówienie, że Boga nie ma xD

okej Boga nie ma, ateizm dominuje na całym świecie, to teraz ustalcie w końcu jakąś wspólną ateistyczną alternatywę do religii, takie coś co będzie etyką ale dla każdego przeciętnego człowieka, pomagającą ludziom w cierpieniach
@Czesiek_God_Usopp:

jeszcze jedno, nie będę dodatkowo wołał Pana Brzytwy, ale jeśli faktycznie zdecydujesz się odpowiedzieć na pytanie "Czy wywody Tomasza z akwinu są czegoś warte?" to wiedz, że przeczytam i szczerze rozważę to co napiszesz, ale nie licz na to że odpowiem.
Po prostu ostrzegam żebyś nie marnował swojego czasu.
@dzeksondzekson: no i widzisz ja wstawiłem głupie obrazki z internetu żebyśmy mogli się z nich pośmiać a ty mi każesz ustalać normy etyczne dla ludzkości xDD zaraz dowalisz jakiś tekst na 10 akapitów że to ty masz rację a ateizm to zło, widziałem to we wpisie, który podlinkowałem i jakoś za bardzo mnie to nie interesuje. I jeszcze mówisz że to ja mam syndrom oblężonej twierdzy xDD
@strfkr: No ale ja ustaliłem, że Boga nie ma, to co dalej z tym 1mld. byłych chrześcijan? Coś chyba trzeba im dać w zamian, jakąś alternatywę? Bo jeśli alternatywa to oglądanie śmiesznych obrazków o katolicyzmie (z przedrostkiem gimbo, koniecznie), to ja dziękuje za taką alternatywę xD

A z kościołami co robimy, tak jak w Niemczech robimy tam bary, mieszkania lub zamieniamy na meczety? (i robimy drugą "laicką" Francję) ?

Otagowałeś ateizm,
@strfkr: Aaaa czyli to są te słynne krucjaty, czyli ktoś pyta w wątku czym się różni gimboateizm od ateizmu, ja piszę mu odpowiedź, a potem przez x wypowiedzi przyczepia się do mnie jakiś ateista że piszę bzdury i nie mam racji a potem dołącza do niego drugi, który w jednym z ostatnich komentarzy przyznaje się, że lubi w sumie prowadzić gównoburze i dyskusje xD.
A ten pierwszy na końcu nazywa mnie
@strfkr: Okej, prześledźmy ciąg przyczynowo skutkowy.

Wymyśliłeś sobie, że w tamtym wątku był "rak i krucjaty gimbokatoli".

Jak to wyglądało:

-Ja napisałem wypowiedź do OPa jak ja to widzę.
-Przyczepił się do mnie wrrior (nie wołam bo i tak mam na czarnej)
-W międzyczasie dołączył do niego inny ateista, który przyznał że dyskutuje bo lubi gównoburze
-Prowadziliśmy dyskusję z tym pierwszym, niestety chyba nie spodobało mu się to, że nie zgadzam