Wpis z mikrobloga

Lian Hearn - Opowieści rodu Otori, część pierwsza "po słowiczej podłodze" lekko się czyta i wciąga, to jedna z tych książek, do których myśli uciekają jeszcze długo po przeczytaniu :) później Shantaram - od pierwszej strony jesteś już kupiony, a później jest tylko lepiej, jeszcze Bunt w Green River od Willocksa. No ale jeśli nie czytałeś Harrego Pottera no to zaczynaj! Chociaż trudno później się wciągnąć w coś innego
  • Odpowiedz
  • 1
@bomboor też czytałem bardzo rzadko bo zwyczajnie książki nie potrafiły mnie wciągnąć, zmieniło się to gdy siegnalem po "Chemia Śmierci" Simmona Beckett'a, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cebulix: jak zasubskrybujesz sobie Audioteka plus na audioteka.pl to za 19.90 miesięcznie będziesz mógł sobie wybrać dowolną książkę z ich bazy bez dodatkowych opłat. Miesięcznie przybywa 1 punkt, który możesz przeznaczyć na zakup dowolnej 1 książki. Punkty się sumują więc nie musisz od razu z nich korzystać. Dopóki masz konto punkty będą czekały na wykorzystanie. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji nie tracąc wcześniej zdobytych punktów.
A darmo to
  • Odpowiedz
@bomboor: Jeszcze zależy jaki typ książek Cię interesuje. Z takich, które najbardziej kojarzę mogę polecić:
fantastyka (autor Brent Weeks dowolna saga lub Flanagan 'Zwiadowcy'), z thrillerów (autor Coben, szczególnie polecam książkę 'Nie mów nikomu'), z horrorów (autor Masterton lub King)
  • Odpowiedz