Wpis z mikrobloga

Traktujesz kazdego z gory.Nie da rady ogladac Ciebie jak sie wyslugujesz kazdym,a Ty siedzisz przed kompem."Mama idz mi po papier", "Seba podaj mi kamerke","Jaca idz po wodke do sklepu" , "Małysz podaj picie" . Serio?? Nie potrafisz sam wstac i to zrobic??
Pozwalasz zeby Ci mame obrazano.Gosia sobie daje rady z tym,ale widac na niektorych streamach,ze sama nie wytrzymuje emocjonalnie przez to wszystko co sie dzieje.Zarabiasz w ciul kasy! Zamiast splacac zadluzenie,to nie... Lepiej dalej pic i czekac na eksmisje.
@danielmagical
#danielmagical
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hogataa26: Ty tego nie rozumiesz... On jest STREAMEREM i musi nadzorowac streama.

Zartuje... Odbilo mu od kasy, poczul sie wazny i przestal szanowac innych ludzi. Na poczatku remontu taki nie byl (a przynajmniej nie bylo tego tak widac).
  • Odpowiedz
@danielmagical: odwdzięczyłeś się matce eksmisja a bratu przedłużeniem kontraktu w gimnazium xD bo musiał uczestniczyć w dymach wtedy jeszcze nie miał innej opcji a potem miesiąc przed końcem chciałeś zeby to wszystko poprawił? xD gdzie on sie k---a wczesniej miał uczyć jakie miał warunki? xD ale c--j tam smiesznie jest :D
  • Odpowiedz
@danielmagical: Zostawiając ich na 5h aby ogarniali donejty. Odpalając im 10%? Znając życie to po 5% na łeb? Do tego wpadniesz po tych 5h i oznajmiasz że znowu s---------z bo coś tam? A potem dowiadujemy się że tu w Mc siedzisz, tu po galerii chodzisz. Albo robisz strima albo zalana kur... nie.
  • Odpowiedz
@danielmagical tak? To ciekawa teoria heh... A powiedz mi jak to jest? Po zerwaniu z Aga Twoja mama chciala Cie pocieszyc,normalnie pogadac zsbys z siebie wyrzucil,a Ty do niej " s--------j", "c--j Ci w dupe" itd. Mogles powiedziec "nie chce mamo gadac" i juz,a Ty do niej z takimi tekstami...
  • Odpowiedz
Gosia sobie daje rady z tym


@Hogataa26: Dlaczego daje rady? Tak się zastanawiam, czemu niektórzy tak piszą? Rady od radzić, a od dać radę, a więc jest niepoprawnie, chociaż jak pisałem dużo osób widzę robi ten błąd.

  • Odpowiedz