Wpis z mikrobloga

ekonomii?


@asenjo: budynków i postaci zapewniających surowce graczowi. Zakaz atakowania kopalni, farm, wieśniaków zbierających plony, łodzi rybackich, tartaków i tak dalej.

Głupi zakaz.
  • Odpowiedz
Warto zwrócić uwagę, że społeczność tej gry jest upośledzona umysłowo i wymyśliła do tej gry tzw. "zasady", z których najgłupszą jest zakaz atakowania ekonomii przeciwnika XD. Przez to bardzo trudno znaleźć kogoś do grania po sieci po bożemu.


@bh933901: Ja przez neta nie gram, odkąd zobaczyłem, że wszyscy działają tam według poradnika rozpisanego co do sekundy, co w danym czasie robić.

Wszyacy robią szybko farmy, aby w 10 minut spamować
  • Odpowiedz
RTS'y są nudneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


@Taki_tam: Chyba cię pogięło. RTS-y zaraz po strategiach turowych są najbardziej kreatywnymi grami, ale trzeba grać przeciwko żywemu graczowi, ponieważ komputer faktycznie gra zawsze schematycznie.
  • Odpowiedz
Ja przez neta nie gram, odkąd zobaczyłem, że wszyscy działają tam według poradnika rozpisanego co do sekundy, co w danym czasie robić.


@Kuno_Wittram: Dokładnie tak jest. Po to zresztą jest zakaz atakowania do określonej minuty, bo inaczej nie dałoby się w spokoju budować domków według schematu XD
  • Odpowiedz
ale durne, kazda gra taka sama. To juz lepiej vs pc grac


@asenjo: Jeden gracz ponoć #!$%@?ł wszystkich atakami ninja to zbanowali ninja, bo jak to tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Po to zresztą jest zakaz atakowania do określonej minuty, bo inaczej nie dałoby się w spokoju budować domków według schematu XD


@bh933901: Dlatego zawsze grałem z bratem i ziomkami po lanie. Raz zrobiliśmy lan-party na 7 graczy XD I to samymi komputerami stacjonarnymi, który każdy sam musiał przywieść bądź przynieść do mojego domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bez bzdurnych zakazów robisz asian rush na wieśniaków wroga
  • Odpowiedz
Ja nie grałem nigdy przeciwko żywemu graczowi, co najwyżej w co-opie przeciwko kompowi, więc tak naprawdę jestem noobem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bh933901: przy tych, co grają według rospiski sekundowej, każdy jest noobem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kuno_Wittram: Tam była masa świetnych mechanik. Szpiedzy, ninja, dropiące itemy z surowcami z chłopków, różnego rodzaju artefakty (elixiry), summonowanie potworów przez magów i ogólnie magia, magiczne wrota.

Fajne są takie strategie z elementami rpg.
  • Odpowiedz
Fajne są takie strategie z elementami rpg.


@arcxa: To nie jest strategia z elementami RPG. Były takie rzeczy jak przedmioty, bohaterowie i zdobywanie poziomów, ale mechaniki RPG nie grały takiej roli jak w większości nowoczesnych RTS-ów, nie mówiąc o jakimś Warcrafcie 3.

Pamiętam gdy w kampanii przez moją nieuwagę Sartora dopadła grupka szkieletów i krasnoludów. Otoczyła go, więc nie mógł uciec, a następnie #!$%@?ła jak psa. Grupka maruderów zabiła bohatera
  • Odpowiedz