Wpis z mikrobloga

@Xenoth: No tylko, że musisz grac na padzie i telewizorze CRT.. Bo konsola nie ma 1080p, a nie natywna rozdzielczość, typu 533p w przypadku gta, zamiast 1080p na płaskim wygląda jak gówno..
  • Odpowiedz
@pawel694: Owszem widze. Trzeba miec sroga wade wzroku, zeby nie widziec roznicy miedzy 30 a 60+ fps. Mam ps4pro i pc z wyzszej polki, konsole to absolutne dno i po cichu mam nadzieje, ze to ostatnia generacja i zamiast wypuszczac sprzet ktory juz jest "stary" w dniu premiery skupia sie na wspolnej platformie jaka jest pc.
  • Odpowiedz
@pawel694: Jasne, co kto lubi, jednak jedynym plusem konsoli (choc tez nie calkiem) jest jej cena i kilka exc. tytulow jak TLOU czy Uncharted. Granie na tv tez przestalo byc argumentem bo rownie dobrze mozna strumieniowac obraz z PC na TV i grac na padzie. :/
  • Odpowiedz
@prodigi: BMW
@duzyg: Dokładnie :)
@zolcix: @emjot86: Nie no, spokojnie. PC dalej jest, siedzi sobie tam gtx970 i daje radę w 1080p na 60fps
@KochanekAdmina: jak napisałem, że 20 lat pcmasterrace to Ci nic nie powiedziało? Myślisz że jestem PCMR bez PC? Po prostu #!$%@? mnie sytuacja na rynku PC. Ceny od dawna rosną a teraz co się odwaliło z GPU to
  • Odpowiedz