Wpis z mikrobloga

@visac: Teściowa ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1.4HDI. Zrobiłem tym autem jakieś 3tys. km, Teściowa serwisuje go jak kobieta - jak coś odpadnie xD. Jest spoko do miasta, zrywny, żwawy. Ale trasa to do 130km/h. V max to niecałe 160 chyba, a przy 150 już dymi xD. Tylko bagażnik mały, ciężko kratę upchać.

Psują się tam wodziki od lewarka zmiany biegów i sprężyny przedniej zawiechy. Drzwi
  • Odpowiedz
@visac: Mam, od 4 lat. Głównie po mieście - super sprawa. W garażu drzwi też są super.

Tekst o czekaniu to bzdura - otwierasz już z daleka, wsiadasz, zamykają się w trakcie zapinania pasów, odjeżdżasz. Wysiadasz, odchodzisz, w międzyczasie się zamykają. Nawet deszcz i śnieg dla mnie nie były problemem.

Drzwi to oczywiście najważniejszy element tego samochodu i może być główny problem. Miałem dwie sytuacje - raz musiałem wymienić silniki dociągające, co kosztowało ok. 600 zł, wcześniej wymieniałem też mechanizm blokady i chyba sterowniki za około 1000 zł, od ostatniej naprawy działają perfekcyjnie. Jak zamarzły (bo trzymałem do ostatniego półrocza na dworze zawsze i wszędzie) odsuwa się ręcznie i tyle, potem
  • Odpowiedz
@Ktos: Dziękuję, wiele mi rozjaśnił taki obszerny tekst! Być może będę męczyć na pw, jeśli nasuną się jakieś pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz