Wpis z mikrobloga

@pr0h4x0r: Jest jakaś nowa technika sprzedażowa w towarzystwach ubezpieczeniowych?

Najpierw gość z takiej jednej firmy zadzwonił do mojego chłopaka z ofertą, ale spotkał się z odmową, więc co? Oburzony wydzierał się, że jak można nie skorzystać z jego propozycji.

Dzisiaj rano dzwonił do mnie pracownik Link4. Zaproponował 813zł, a po rabacie to nawet 730zł. Powiedziałam, że zastanowię się i proszę próbować później. Jak zadzwonił po południu ładnie mu podziękowałam i powiedziałam, że znalazłam tańszą ofertę i już z niej skorzystałam. Gość przez 5 min. mi cisnął, że tak się nie robi, że się z nim na telefon umawiałam, że przecież on by mi sprzedał tę polisę za 570zł. Krzycząc na mnie coś pierniczył o tym, że zawieranie umów przez osoby trzecie jest nielegalne w Polsce (a pełnomocnictwo, to już zdelegalizowali?).

Telemarketing chyba ewoluował.

#gorzkiezale #zalesie
  • 1
@pr0h4x0r: przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy to wyjaśnić, dlatego prosimy o podanie numeru telefonu w wiadomości prywatnej.

EKSPERT LINK4 ----- udziela porad i odpowiada na pytania konsumentów związane z ubezpieczeniami komunikacyjnymi