Wpis z mikrobloga

Cześć.

Nie będę się rozwodził.
Każdego kto uważa że go w jakikolwiek sposób oszukałem chciałbym przeprosić, nie było to absolutnie moją intencją.
Mojej wersji i tak nikt nie chciał słuchać.
Zrobiłem przez te prawie 12 lat na tym serwisie całkiem sporo dobrych rzeczy, brałem udział w większości akcji charytatywnych, organizowałem, spotkania, zloty, imprezy i wyjazdy.

Święty nie jestem, kto mnie zna ten wie że mam sporo za uszami. Ale zawsze starałem się pomagać, być pozytywną osobą, i wielu z was poczuło to osobiście.
Nigdy nikomu nie powiedziałem nie, zawsze pomagałem jak tylko mogłem.

Od pewnego czasu utrzymywałem tu konto jedynie dla społecznosci Moto Mirków z #motocykle i #zlotmotomirko.
Bo jest to ekipa która pokazuje że mozna być wspaniałym ponad podziałami, ponad wojenkami i generalnie "ponad to".

Ale prawie 12 lat to szmat czasu, i ja tez sie mocno zmieniłem, ponad dekada, czas na zmiany.
Uważam że generujemy tu bardzo dużo ciekawego kontentu a mirko po prostu nie jest zaprojektowane do tego typu działania.
Ciężko się szuka, tematy nonstop się powielają, generalnie jest słabo i mało ergonomicznie.

Pomyślałem nad tym by postawić coś oddzielnego, lekkiego, nowoczesnego z działającymi wszystkimi funkcjonalnościami z XXI wieku (nie żadne phpbb:P)
Jesli ktoś będzie zainteresowany wygodnym, ergonomicznym i funkcjonalnym miejscem do dyskusji, bez trolli, bez spamu to zapraszam.
Może zagada, a może nie zagada, tak czy siak postawię takie miejsce dla sportu.
Jak skończę to pozwolę sobie zrobić multikonto i wrzucić o tym info.

Trzymajcie się!

  • 54
Jak skończę to pozwolę sobie zrobić multikonto i wrzucić o tym info.


@blubi_su: szkoda blubi, szkoda.

Jesli ktoś będzie zainteresowany wygodnym, ergonomicznym i funkcjonalnym miejscem do dyskusji, bez trolli, bez spamu to zapraszam.


@blubi_su: bez trolli czy bez trollowania? :P Jak to drugie to nie wiem, nie wiem.

Ale jestem zaciekawiony i jak to mówią wołaj ;D

Święty nie jestem, kto mnie zna ten wie że mam sporo za uszami.
@blubi_su ja się piszę. Właściwie, to też udzielam się głównie w tagach motocyklowych. Co do samej afery, do tej pory się nie wypowiadałem i tego nie zmienię, ale poznałem Cię osobiście i uważam że równy z Ciebie gość. Także jak coś wysmyczysz, to wołaj :)
@4kroki: wiesz, mnie to śmieszy, co napisałeś... "jak ich wszystkich okłamałeś" - no kurczę, a niby czym chociażby mnie okłamał? Czy w jakikolwiek sposób jego kolizja mnie dotyczy? Przedstawił swoją wersję wydarzeń, pojawiła się wersja wydarzeń "kamerowa" i tyle. Ale nie, trzeba kręcić gównoburzę bo wakacje, nudno. OSZUKUJO! A idź pan z tym, sorry, ale jak ja bym się tak gorączkował tym jak niektórzy to bym na zawał zszedł. Poniekąd -
@blubi_su szkoda, bo Tag motocykle umrze bez was śmiercią naturalną. Sam się nią udzielam bo się nie znam ale czytałem regularnie. No nic wrzucaj info co dalej. Albo zostań, nikt nie będzie pamiętał o aferze za miesiąc.
@blubi_su: haha widze ze niektore chlopaki z tagu #motocykle lubia lizac sie po jajkach. Jak na tacy macie pokazane, ze ten frustrat z piana na ustach jechal jak debil a potem probowal zrobic z siebie ofiare w oczach innych ale to nic bo kolega jezdzi motocyklem wiec winni sa ci co maja racje i "kreca afere" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Afere to nakrecil wasz niepelnosprawny umyslowo i
haha widze ze niektore chlopaki z tagu #motocykle lubia lizac sie po jajkach.

Nie wiem, czy w Twoim świecie znasz taki stan znajomości jak kolega czy przyjaciel, to nie jest lizanie po jajkach, a wsparcie dla kogoś, kto w życiu zrobił zdecydowanie więcej dobrego, niż jakaś #!$%@?ąca kocopoły zielonka, która obudziła się bo "afera". Nikt nie broni ani kierowcy osobówki, ani motocyklisty, a że prawo jest sformułowane tak a nie inaczej, to
wsparcie dla kogoś, kto w życiu zrobił zdecydowanie więcej dobrego, niż jakaś #!$%@?ąca kocopoły zielonka, która obudziła się bo "afera"


@Glenroy: a skad ty mozesz wiedziec gdzie i ile dobrego ja zrobilem i jak dlugo korzystam z wykopu? Sugerujesz sie kolorem rasisto? :) Moze zwyczajnie sie nie chwale jak ten patalach, ze "bralem udzial w wiekszosci akcji charytatywnych"? Manipulujesz swiadomie czy to wychodzi ci naturalnie? bez pozdrowien, mozesz sobie mnie czarnolistowac
Manipulujesz swiadomie czy to wychodzi ci naturalnie?

Wyssałem to z mlekiem matki, krew płynąca w moich żyłach, to jedna wielka manipulacja (ʘʘ)

bez pozdrowien

ooo, ale mi z tego powodu straszliwie wszystko jedno.

mozesz sobie mnie czarnolistowac

spokojnie, tylko zrobię sobie miejsce na liście, bo ostatnio jakiś wysyp.

a ja i tak wiem ze tu jeszcze zajrzysz.

no łał, błyskotliwości nie można Ci zarzucić, jestem tu od grubo