Wpis z mikrobloga

Tak po ostatnim dniu ojca to jednak stwierdzam, ze #niebieskiepaski to jednak maja #!$%@? w zyciu. I w sumie juz wczesniej mieli. A teraz przez ta cala feministyczna nagonke jest jeszcze gorzej. A dlaczego? No juz tlumacze:
#rozowepaski przez tą walkę o swoje prawa sporo osiagnely a facet zaczyna byc postrzegany jako prymityw co ma tylko splodzic dziecko. Jemu sie nic nie nalezy, nic nie moze bo zaraz zostanie oskarzony o seksizm.

Dajmy na to święta rodziców: Dzień matki? Wszędzie trąbią: dej mamie kwiatka, pamietaj o dniu matki, matka Cie urodzila, powinna byc najwazniejsza ble ble ble
Dzien ojca? Meh... malo kto o tym pamieta, moze w jakims radiu czasem wspomna no ale na pewno nie ma takiego hype`u jak dzien matki. Daleko przykladu nie trzeba szukac - tu na wykopie to samo. na dzien matki piekna ( ͡° ͜ʖ ͡°) belka a na dzien ojca nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Drugi przyklad: korzystanie z toalet publicznych w zatloczonych miejscach. Do babskiej jest zawsze kilometr kolejki bo w meskiej to facet pojdzie, odleje sie, umyje rece (chociaz i to nie zawsze xD) i wychodzi a baba? Jak #!$%@? zwierze, jak sie odlac to tylko z kolezanka ktora przytrzyma drzwi bo przeciez na kazdym rogu czai sie gwalciciel czyhający na jej cipke, a po wszystkim jeszcze spedza pol godziny na poprawianiu makijazu i ploteczkach na ktorego sebka maja ochote - no #!$%@? juz #!$%@? ze same sobie przez to #!$%@? szkodzimy ale szczytem jest #!$%@? sie do meskiego kibla i robienia tam tego samego. "Oj anon hehe pusc mnie, ja tylko siku" xD co gorsze, spoleczenstwo na to przyzwala. Raz bylam swiadkiem jak ochroniaz #!$%@? dziewczyny z meskiej bo #!$%@? chyba nie mialy odwagi sie postawic i bylam pelna podziwu dla niego.
A wyobrazacie sobie co by sie stalo jakby facet "wszedl tylko na siku" do damskiego? No wlasnie...

Trzeci przyklad: ocena matki i ojca w spolecznosci internetowej: wszedzie memy, szanuj swoja matke, to najwazniejsza kobieta w Twoim zyciu, ona cie kocha, taka empatyczna i inne #!$%@?. I owszem ojca tez przedstawiaja. Jako #!$%@? orangutana ktory #!$%@? kazdemu facetowi ktory zblizy sie do jego corki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem, ze to raczej oczywiste przypadki, czesto o nich memy byly i nic nowego nie napisalam no ale chcialam sie tym podzielic.
Chlopy cholernie Wam wspolczuje zycia w XXI wieku ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przemyslenia #oswiadczenie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 137
i proszę statystyki, co sądzą ojcowie o ich roli w wychowywaniu dziecka 96% uważa, że powinni się z nimi bawić, a 86% to robi.


@trapped: nie znalazlam informacji o zebraniach w szkole i urlopach tacierzynskich. zreszta nie twierdzilam rowniez, ze nie zajmuja sie na rowni z matkami. podejrzewam, ze zajmuja ale w innej formie. dlatego pewnie glownie matki z dziecmi widuje w parkach.
a wypowiedz podwazylam bo jedyne czego tam sie
Prawdopodobnie siedzi całe dnie w piwnicy na bezrobociu i produkuje takie historyjki żeby móc popieprzyć i zaistnieć w internecie bo to jedyny sposób żeby ktoś zauważył. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@dutrasilva: napisal mirek ktory poswieca PRODUKTYWNIE czas na ogladanie #danielmagical i przezywa to w internecie ( ) serio, jestes moim autorytetem
heh wypowiedz kobiety. to tak jakby terrorysci mowili ze to nie oni stoja za zamachami :P

@MangoZjem: dobrze, że To internet bo mogę bardzo szybko przypomnieć Ci co twierdziłaś, kilka minut temu
@MangoZjem: ale raczycho. Kolejna z potrzebą podlizania się wykopkom. Nic nie wiesz o feminizmie i o tym skąd się wziął. Poczytaj trochę o pracownicach XIX wiecznych fabryk, których maleńkie dzieci umierały bo prawa pracownicze nie istniały. Matka z noworodkiem to istoty całkiem bezradne i chroni się je ze względu na potencjał biologiczny gatunku. To ewolucyjnie uzasadnione. Zresztą pożyjesz w ciele kobiety jeszcze jakiś czas i sama zrozumiesz, że chechrać się z
@MangoZjem: Prawdziwe źródło tego problemu leży w wychowaniu tak naprawdę. Wychowaniu przez mamuśki i babcie, które piecze dupsko, że nie hajtnęły się alvaro-milionerem tylko Januszem albo Sebixem. Dziewczynki starają się układać na swój sposób, żeby może w drugim pokoleniu się udał "plan" - moje koleżanki się śmiały ze swoich matek, które mówiły żeby bogato wyszły za mąż, to nie będą musiały pracować - a nie tak jak one ( ͡°
heh wypowiedz kobiety. to tak jakby terrorysci mowili ze to nie oni stoja za zamachami :P

@MangoZjem: dobrze, że To internet bo mogę bardzo szybko przypomnieć Ci co twierdziłaś, kilka minut temu


@trapped: napisalam rowniez, ze Twoj argument jest tyle samo warty co moj, ale chyba o tym zapomnialas wspomniec :)
@MangoZjem: Kiedyś jakaś karyna wbiła w galerii krakowskiej do męskiego i stanęła w 3-osobowej kolejce zamiast w damskim w kolecje 50 loszek. Ja byłem drugi w kolejce, za mną jakiś menel był trzeci, za menelem loszka. Patrzę, a menel odwraca się do lochy i wyciąga pindola i tak stoi z wystawionym pindolem w jej stronę i zaciesza. Locha oburzona pyta się co ty robisz #!$%@?, a on że przygotowuje się do
@MangoZjem: Wiesz co, faceci są prości i najzwyczajniej w świecie się tym nie przejmują. Mają na to wywalone xD Aż przypomina mi się pasta o kolejce w sklepie i martwym wzroku faceta.