Wpis z mikrobloga

Tak po ostatnim dniu ojca to jednak stwierdzam, ze #niebieskiepaski to jednak maja #!$%@? w zyciu. I w sumie juz wczesniej mieli. A teraz przez ta cala feministyczna nagonke jest jeszcze gorzej. A dlaczego? No juz tlumacze:
#rozowepaski przez tą walkę o swoje prawa sporo osiagnely a facet zaczyna byc postrzegany jako prymityw co ma tylko splodzic dziecko. Jemu sie nic nie nalezy, nic nie moze bo zaraz zostanie oskarzony o seksizm.

Dajmy na to święta rodziców: Dzień matki? Wszędzie trąbią: dej mamie kwiatka, pamietaj o dniu matki, matka Cie urodzila, powinna byc najwazniejsza ble ble ble
Dzien ojca? Meh... malo kto o tym pamieta, moze w jakims radiu czasem wspomna no ale na pewno nie ma takiego hype`u jak dzien matki. Daleko przykladu nie trzeba szukac - tu na wykopie to samo. na dzien matki piekna ( ͡° ͜ʖ ͡°) belka a na dzien ojca nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Drugi przyklad: korzystanie z toalet publicznych w zatloczonych miejscach. Do babskiej jest zawsze kilometr kolejki bo w meskiej to facet pojdzie, odleje sie, umyje rece (chociaz i to nie zawsze xD) i wychodzi a baba? Jak #!$%@? zwierze, jak sie odlac to tylko z kolezanka ktora przytrzyma drzwi bo przeciez na kazdym rogu czai sie gwalciciel czyhający na jej cipke, a po wszystkim jeszcze spedza pol godziny na poprawianiu makijazu i ploteczkach na ktorego sebka maja ochote - no #!$%@? juz #!$%@? ze same sobie przez to #!$%@? szkodzimy ale szczytem jest #!$%@? sie do meskiego kibla i robienia tam tego samego. "Oj anon hehe pusc mnie, ja tylko siku" xD co gorsze, spoleczenstwo na to przyzwala. Raz bylam swiadkiem jak ochroniaz #!$%@? dziewczyny z meskiej bo #!$%@? chyba nie mialy odwagi sie postawic i bylam pelna podziwu dla niego.
A wyobrazacie sobie co by sie stalo jakby facet "wszedl tylko na siku" do damskiego? No wlasnie...

Trzeci przyklad: ocena matki i ojca w spolecznosci internetowej: wszedzie memy, szanuj swoja matke, to najwazniejsza kobieta w Twoim zyciu, ona cie kocha, taka empatyczna i inne #!$%@?. I owszem ojca tez przedstawiaja. Jako #!$%@? orangutana ktory #!$%@? kazdemu facetowi ktory zblizy sie do jego corki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem, ze to raczej oczywiste przypadki, czesto o nich memy byly i nic nowego nie napisalam no ale chcialam sie tym podzielic.
Chlopy cholernie Wam wspolczuje zycia w XXI wieku ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przemyslenia #oswiadczenie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 137
@Kate123: Raczej strach, że się będzie świadkiem ataku rozwścieczonej feministki.

ja tam jak pierwszy raz wszedłem przez przypadek do damskiego kibla, bo jakoś oznaczeń nie widziałem i dziewczyna, która tam była patrzyła się na mnie z zaciekawieniem i uśmiechała. Pomyślałem "#!$%@? jakaś, podryw sobie wymyśliła w męskim kiblu", jak wyszedłem z ustępu to spostrzegłem, że nie ma pisuarów a później popatrzyłem na drzwi i zobaczyłem wytarty znak, że jednak damski :D
"Oj anon hehe pusc mnie, ja tylko siku" xD co gorsze, spoleczenstwo na to przyzwala


@MangoZjem: Kto pozwala, ten pozwala, ja nie. Skoro ja nie mam prawa wejść "tylko siku" do łazienki damskiej, to kobiety nie mają wstępu do męskiej, jeśli ja w niej jestem. Nie i już, i nie obchodzą mnie potrzeby księżniczki.
@MangoZjem: Cześć.

Fajnie jeśli ktoś pamięta o dniu ojca, szczególnie w późniejszych latach swojego życia.
To po prostu miłe, kiedy można pójść do starego i powiedzieć mu kilka słów o tym, że:
że był moim ojcem, po prostu
starał się mnie wychować na dobrego człowieka, choć poglądy mieliśmy rożne
jak dostałem #!$%@?, wiedziałem za co, że zasłużyłem - bo przegiąłem pałę.

Nie wiem - jako facet, ojciec i
@MangoZjem

Mimo iż przepisy Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego w żaden sposób nie faworyzują, ani nie przyznają więcej uprawnień matkom, statystyki wyraźnie pokazują, że w sądzie to matki głównie wygrywają postępowania o opiekę nad dziećmi, gdyż jedynie ok. 4% postępowań w tym zakresie kończy się przyznaniem ojcu prawa do opieki nad dzieckiem.


Straszne. Prawdopodobnie nie ma to żadnego związku z faktem, że wśród mężczyzn częściej mamy do czynienia z alkoholizmem, mężczyźni mniej czasu
@Slonx:

Sędzia mając słowo przeciwko słowu, mając statystyki i nie mogąc dociec stanu faktycznego powinien przestać kierować się największym prawdopodobieństwiem, tylko uznać, że nie może skrzywdzić mężczyzny, bo dobro dziecka to już ciota i #!$%@?.


Tak, powinien przestać kierować się zasadą największego prawdopodobieństwa.