Wpis z mikrobloga

Mireczki, czego właśnie byłem świadkiem to mi się w głowie nie mieści.
Jadę pociągiem (wagon bezprzedziałowy) i jakiś człowiek pomylił pociągi. Kupił bilet do Gdańska a wsiadł w pociąg do Łodzi.
Konduktor doradził mu kiedy ma wysiąść żeby się przesiąść do innego pociągu i pozwolił mu dojechać 1 przystanek bez biletu.

I nagle jakaś stara babka z ryjem do konduktora ze jak to przecież trzeba panu wystawić mandat 200 zł xDDD

Konduktor zaczyna się tłumaczyć ze panu się pomyliło, ze każdemu może się zdarzyć a starsza pani się domaga dalej mandatu i kłóci z konduktorem xDDD Na szczęście po 2-3 minutach pan wysiadał i pani nie utargowała dla niego tego mandatu xD

Ale co za ludzie xD

#takbylo #ciekawostki #heheszki #pkp #bekazpodludzi #truestory
  • 44
@AzureTurtle: niestety za ten obrazek prawdopodobnie dostaniesz bana od moderatora z dodatkowym chromosomem, ale z przykrością muszę przyznać, że większość (czyli na pewno >60%) starszych kobiet jest mocno #!$%@?.

A faceci 60+? Luzik, czyli wódeczka/piwko, meczyk, działeczka i nie #!$%@?ą się w nie swoje sprawy, niejako mimowolnie stają się przykładowymi wyznawcami "filozofii XD"

Ps. Moja babcia taka nie jest. Ostatnio nawet nie chciała ze mną wejść do sklepu, bo "rano już
@Wykoppeel1230 to jest polska kuhwa xD Młoda baba jeszcze by się wyklucala, że za błędy trzeba płacić o wszyscy się składamy na darmowy przejazd tego człowieka przez co ona ma drożej i też chcę za darmo #pdk

A nie sorry, w tym kraju drugiemu ma być gorzej, a nie mi lepiej, pomyliłem xD