Wpis z mikrobloga

Powiem wam jaka beka,(może i nie beka, ale dramat) co mój różowy o-----ł xD
Wracam ze sklepu do domu i nagle słyszę , płacz i krzyki jak mogłeś to zrobić , dlaczego i mln wyzwisk...
pytam co się stało ? a ona mii pokazuję ... SCREENY z WYPOKU xD
gdzie plusowałem ,jakieś "NSFW" "ŁADNA PANI" i kazę mi wypier* do "dup z wypoku" :D
Czaicie ? zapisała sobie w tel mój nick i zaczełą grzebać co ja robie/pisze itp
więc uważajcie :D hehe

#beka #logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale seksualność mam rozbudzoną tylko wewnątrz związku,

Ja o chłopach mówię. Już od jakiegoś czasu powszechnie wiadomo że seksualność jest różna między płciami. Czemu podajesz swój przykład? Uważasz że będziesz w jakikolwiek sposób przydatna do oceny facetów?

Nie mam 12 lat, miałam długie bardzo różne związki,


@factoryoffaith_: miałaś. To wcale nie pokazuje że jesteś ogarnięta w sprawach damsko męskich -
  • Odpowiedz
@skejna: jest różna, ale mamy takie same umiejętności wyborów między płciami. To, że aktualnie nie jestem w związku świadczy o nieogarnięciu? A jak ci powiem, że to była dojrzała decyzja obu stron żeby się rozstać (swoją drogą jedna z lepszych w życiu)?Jeden był taki co kłamał, potem już nie ukrywał, z drugim rozmawialiśmy baaardzo dużo i baaardzo otwarcie i nie miał żadnego powodu, żeby cokolwiek ukrywać - sam podjął taką
  • Odpowiedz
jest różna, ale mamy takie same umiejętności wyborów między płciami.


@factoryoffaith_: W taki sam sposób jak gejem zostaje się z wyboru. Nie wspominając o tym że mechanizmy różne (emocjonalny vs wzrokowy). Nie wiem jak takie pierdoły może sadzić dorosła osoba - nie wybiera się co będzie podniecało daną osobę a wypieranie tego prowadzi tylko do cierpienia.

to, że aktualnie nie jestem w związku świadczy o nieogarnięciu?

To że z------ś kilka długich związków - owszem. Albo trwałaś w czymś co nie miało przyszłości albo nie potrafiłaś utrzymać związku który przyszłość miał (a zawsze dają d--y dwie strony). Ile lat
  • Odpowiedz
@noekid a dla mnie to głupie, po co byc z kims komu nie mozesz swojego nicka podac? #mirkoseriousbiznes
Ja znam niebieskiego nick, on zna mij. No troche by zakuło jakby sie okazalo, ze ma 1000 wpisow z laskami zaplusowane... Ale sie nie dowiem dopoki mi sam o tym nie powie, bo ja go sprawdzac nie bede :-) kazdy z nas moze pisac co chce i sie przy sobie nie
  • Odpowiedz
@skejna: owszem, tego co podnieca się nie wyzbędziesz i dlatego uważam, że naturalnym jest to, że facet (w granicach normy) ogląda się za cyckami. Fajnie, jak potem potrafi z partnerką o tym pogadać i mogą zrobić coś, żeby jakieś fantazje razem uskutecznić. P---o jednak nie włącza się samo i masz WYBÓR czy go oglądać czy nie - trudne do zrozumienia?
Nie z------m, podjęłam decyzje - w dodatku dobre :) żadnych
  • Odpowiedz
@Kressska: yup, dla Ciebie to może i głupie, ale nie dla wszystkich :)

ja traktuję wykop jako coś tylko mojego, taka przestrzeń tylko dla mnie, gdzie mogę rzucać żartami poniżej poziomu i pooglądać gołe d--y - coś co faceci zazwyczaj robią na spotkaniach bez swoich kobiet :) więc jakoś szczególnie to od normy nie odbiega, tyle, że ja wolę robić to w swojej piwnicy

cała idea to też trochę jak
  • Odpowiedz